Pratęsta sutartis su Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacija
Foto: LKL

Pratęsta sutartis su Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacija

Autorius: LKL.lt
2020-10-05

Pagreitį įgaunant „Betsafe–LKL“ sezonui, lyga ir toliau plečia bei išlaiko svarbiausių savo partnerių ratą – šįkart pratęsta sutartis su Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacija (LKF TA).

Šiuo ilgalaikiu bendradarbiavimu siekiama nuolat kelti arbitrų darbo kokybės lygį.

„Sutarties pratęsimas mums yra be galo svarbus ir reikšmingas. Kiekvienais metais investuojame į arbitrų tobulėjimą ir suteikiame tam visas reikiamas sąlygas.

Džiugu, kad yra pasiektas aukštas Lietuvos krepšinio teisėjų lygis, tačiau norint jį išlaikyti, reikia nuolat dirbti. Siekiame, kad mūsų teisėjai būtų dar labiau vertinami tarptautiniu mastu“, – pratęstu bendradarbiavimu džiaugėsi LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Dirbdamos kartu, LKL ir Lietuvos krepšinio teisėjų asociacija įgyvendina teisėjų profesinio tobulinimo programą – du kartus per metus LKL teisėjams ir inspektoriams yra surengiami mokomieji praktiniai seminarai.

Pirmasis jau įvyko prieš 2020-2021 m. sezoną, o kitas toks susitikimas teisėjų laukia kitų metų balandį, prieš svarbiausias sezono kovas – atkrintamąsias varžybas.

Seminarų metu aptariami naujausi krepšinio taisyklių pakeitimai, taisyklių traktavimo, interpretacijų niuansai, analizuojamos dažniausiai daromos klaidos.

„Malonu bendradarbiauti su viena geriausių lygų Europoje, kuri skiria ypatingai didelį dėmesį bei daug laiko ir finansinių lėšų investuoja į teisėjų kvalifikacijos kėlimą. Su teisėjais yra dirbama tokiais principais, kurie nenusileidžia nei FIBA Čempionų lygos, nei Eurolygos standartams.

Žinoma, pagrindinis kokybės augimo faktorius bei geriausia mokykla yra teisėjų darbas didelės svarbos ir atkaklumo dvikovose, kurių „Betsafe–LKL“ čempionate netrūksta“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris