„Juventus“ nepasigailėjo marijampoliečių ir įveikė pirmo Citadele KMT etapo barjerą
„Juventus“ nuotr.

2020-10-20

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.

Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 89:68 (19:20, 22:16, 24:17, 24:15) tvirtai revanšavosi Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Kol kas „Juventus“ yra pirmoji ekipa, perkopusi pirmojo etapo barjerą ir žengusi į Citadele KMT ketvirtfinalį.

Du kėlinius Marijampolės komanda laikėsi kovoje ir net buvo įgavusi pranašumą, tačiau prieš ilgąją pertrauką „Juventus“ perėmė iniciatyvą. Prie to prisidėjo du iš eilės pataikyti Martyno Gecevičiaus tritaškiai, įsijungė ir legionieriai, tad „Juventus“ jau buvo priekyje 41:36.

8:0 – tokia atkarpa uteniškiai žengė į aikštę po pertraukos, įgaudami jau dviženklį pranašumą (49:36), tiesa, varžovai taip pat pasitelkė šūvius iš toli ir prisivijo – 47:52. Vis tik uteniškiai reagavo: šansus išnaudojo M.Gecevičius ir Ignas Vaitkus, o kelios greitos atakos leido atitrūkti jau 75:56. Toks skirtumas tapo tuo metu rekordiniu rungtynėse, o marijampoliečiai klydo ir neberado jėgų atsitiesti.

Mače būta ir techninių pražangų: paskutiniame kėlinyje jas gavo snaiperis M.Gecevičius ir „Sūduvos-Mantingos“ strategas Povilas Šakinis.

Tolimų metimų taip pat netrūko: „Juventus“ pataikė 13 iš 27, tuo tarpu „Sūduva-Mantinga“ metė 26, tačiau tikslą pasiekė 9 tritaškiai.

„Juventus“ komandai 15 taškų pelnė M.Gecevičius, pataikęs 5 iš 7 tritaškių ir atkovojęs 4 kamuolius.

Po 13 taškų yra Bryanto Crawfordo (6 rez. perd.) ir I.Vaitkaus sąskaitoje, 12 surinko Žygimantas Skučas, 10 – Gintautas Matulis.

Marijampolės ekipai 13 taškų pridėjo Kostas Jonuška, 12 – Edvinas Jezukevičius, 10 – Justas Nausėdas.