Vedantį tandemą turėjusios „Pieno žvaigždės“ Citadele KMT pirmą etapą įveikė lengvai

2020-10-26

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ lengvai įveikė pirmą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą ir namuose darkart susitvarkė su Jonavos „CBet“ – šįkart 91:76 (31:15, 26:21, 20:21, 14:19).

Praeita pergalė Jonavoje buvo pasiekta 89:77.

„CBet“ rungtyniavo be izoliacijoje esančio vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, jį pavadavo Renatas Kurilionokas.

Jonavos komanda nuo pat mačo pradžios pateko į atsiliekančios rolę ir skirtumas tarp komandų nuolat augo. „Pieno žvaigždės“ jau startavo atkarpa 14:2, pirmą kėlinį baigė spurtu 8:0, varžovų bandymus priartėti atrėmė lengvai – 57:35.

Po pertraukos patyrę Jonavos komandos nariai kiek įnešė pozityvo, tačiau Laimono Kisieliaus, Tomo Delininkaičio ir Dariaus Tarvydo dėka pavyko tiesiog nebūti triuškinamiems labiau – 48:67. Visas likęs laikas buvo formalumas, per kurį NKL atstovai intrigos nesukūrė.

Kol kas nėra aišku, kas bus kiti „Pieno žvaigždžių“ varžovai ateinančiame Citadele KMT etape.

Pasvalio komandoje išsiskyrė du žaidėjai: Karolis Giedraitis per 25 minutes pelnė 24 taškus , o Tomas Lekūnas per 20 minučių surinko 22 taškus.

12 taškų pridėjo Andreja Milutinovičius, po 8 – Paulius Petrilevičius, kartu atkovojęs 9 kamuolius, ir Redas Venclovas.

Jonavos klube 19 taškų pasižymėjo Darius Tarvydas (7 atk. kam.), 15 – Laimonas Kisielius, 10 – Ignas Labutis (6 atk. kam.), 9 – Gediminas Žalalis.

„Pieno žvaigždžių“ treneris Gediminas Petrauskas pasidžiaugė jaunojo K.Giedraičio žaidimu ir savo komandos susikaupimu.

„Labiausiai patenkintas, kad praėjome etapą be kluptelėjimų. Tai šioje stadijoje svarbu. Juokauti negalime, matome rezultatus tarp kitų komandų, turėjome nepažiūrėti į viską pro pirštus, nepagalvoti, kad su nedidele persvara galime viena koja žaisti.

Labai džiaugiamės, kad Karolis atvyko čia. Jo darbas, noras mums buvo žinomas, žinome, kaip jis gali žaisti. Jis žaidė gal net per daug minučių, bet jautėme, kad jis tą daro gerai. Antras dalykas, reikia perprasti komandos draugus – jis puikiai įsiliejo į kolektyvą ir aikštėje, ir rūbinėje“, – sakė strategas.