V. Čepukaičio ir D. Šalengos duetas nukalė „Juventus" pergalę prieš „Neptūną"

2017-02-11
Utenos „Juventus" pasinaudojo proga ir „Tete-a-Tete Casino – LKL" čempionate pakilo į ketvirtą vietą. Utenos klubas svečiuose nugalėjo Klaipėdos „Neptūną" 79:70.

Nukraujavę. Klaipėdos „Neptūno" krepšininkai svečius iš Utenos priėmė gerokai nukraujavę. Uostamiesčio klubo gretose nebuvo ne tik į „Lietuvos rytą" persikėlusio Jameso Barono, bet ir kitų legionierių – Larry Drew ir Omari Johnsono.

Sugriuvo. Tris kėlinius vyko apylygė kova, tačiau lemiamame ketvirtyje „Neptūnas" sugriuvo. Klaipėdiečiai ketvirtą kėlinį pralaimėjo 15:26 ir turėjo pripažinti „Juventus" pranašumą.

Nutrūko. Klaipėdos ekipą nugalėję Utenos krepšininkai iškovojo šeštą pergalę iš eilės. „Neptūno" pergalių serija nutrūko. Iki šio vakaro rungtynių klaipėdiečiai buvo laimėję keturis kartus iš eilės.

Dominavo. Vaidas Čepukaitis dominavo aikštelėje, o „Neptūno" aukštaūgiai buvo bejėgiai prieš „Juventus" vidurio puolėją. V. Čepukaitis pelnė 26 taškus ir surinko net 32 naudingumo balus. Savo dominavimą aukštaūgis užtvirtino rungtynių pabaigoje galingai įdėdamas per V. Šarakauską.

Veterano šou. Balandį 40-metį švęsiantis D. Šalenga žaidžia kaip geriausiais laikais. Veteranas pergalingame mače surinko 15 taškų, o ketvirtame kėlinyje surengė tikrą tritaškių fiestą.

Perdavimai. „Juventus" sėkmingai dalinosi kamuolių ir žaidė komandiškai. Uteniškiai atliko 22 rezultatyvius perdavimus, o „Neptūnas" komandiniame puolime kiek strigo – 13 rezultatyvių perdavimų.

Tempė. Nukraujavusį „Neptūną" į priekį tempė komandos simbolis Martynas Mažeika. Gynėjas surinko 15 taškų, tačiau jo pastangų pergalei neužteko.

„Neptūnas": M. Mažeika 15, J. Grant 12, A. Šikšnius 11.

„Juventus": V. Čepukaitis 26, D. Šalenga 15, V. Šulskis 13.