Ž.Urbonas: „Į treniruotes sugrįšime jau rytoj, tačiau treniruosimės vos su dviem žaidėjais“
Foto: LKL/BNS

Ž.Urbonas: „Į treniruotes sugrįšime jau rytoj, tačiau treniruosimės vos su dviem žaidėjais“

Autorius: utenosjuventus.lt
2020-11-04

Utenos „Juventus“ klubą pasiekė geros žinios – pakartotiniai COVID-19 testai buvo atlikti devyniems komandos nariams, kurių pirmieji atsakymai buvo neigiami. Dar kartą sulaukus neigiamų atsakymų jiems buvo panaikinta saviizoliacija.

Saviizoliuotis nuo šiol nebereikės ir vyriausiajam komandos strategui Žydrūnui Urbonui, kuris sutiko pasidalinti savo mintimis apie susiklosčiusią situaciją bei sugrįžimą į treniruočių procesą.

Komandos vyr. treneris Ž.Urbonas akcentavo situacijos rimtumą bei teigė, kad klubas į saugumo reikalavimus žiūri itin atsakingai.

„Viso sezono metu esame testuojami, kai kurie klubo nariai jau buvo testuoti keturis kartus, o kai kurie žaidėjai net aštuonis ar net daugiau kartų. Komandoje turime savo gydytoją, kuri nuolat stebi visus klubo narius, o vos kažkam pasijutus blogiau iškarto yra atliekamas testas. Šiuo klausimu esame investavę nemažai pinigų. Nežaidžiame su šiuo virusu, viską darome atsakingai ir šioje vietoje netaupome“, – sakė Žydrūnas Urbonas.

Strategas taip pat nuramino ir Utenos miesto gyventojus, iš kurių jau šiandien sulaukė klausimų, kodėl kai kurie klubo nariai jau nutraukė saviizoliaciją.

„Jeigu mieste matysite kažką iš klubo narių, tikrai neverta nerimauti – saviizoliaciją yra palikę tik tie, kurie yra visiškai saugūs. Kaip ir minėjau, esame dažnai testuojami ir į pačią situaciją žiūrime atsakingai“, – kalbėjo Ž.Urbonas.

„Juventus“ nesitreniravo jau pusantros savaitės, tačiau į treniruotes sugrįš jau artimiausiu metu, tačiau pirmoje treniruotėje dalyvaus vos du komandos krepšininkai.

„Situacija tokia, kad į treniruotes sugrįšime jau rytoj, tačiau treniruosimės vos su dviem žaidėjais. Ką treneriui daryti su dviem žaidėjais? Na galiu tik juokais atsakyti – dvi valandas žaisime vienas prieš vieną“, – apie sugrįžimą į treniruočių procesą pasakojo komandos vyr. treneris.

Nors krepšininkai, su kuriais treneriai darbą pradės jau rytoj, nesirgo, prireiks laiko kol jie atgaus sportinę formą.

„Krepšininkai su kuriais pradėsime dirbti nors ir nesirgę, tačiau dešimt dienų buvo užsidarę namuose, todėl sportinė forma neabejotinai bus kritus, tad tiesiog juos reikės gaivinti – kūną, galvas ir lauksime po truputi grįžtančių pasveikusių žmonių“, – apie žaidėjų sportinę formą šnekėjo strategas.

„Juventus“ komandos vyr. treneris viliasi, kad persirgus koronavirusu klubo nariai įgaus imunitetą ir sezono eigoje išvengs panašių situacijų.

„Situacija nelengva. Visą kortų namelį, kurį statėme nuo pat pasiruošimo pradžios dabar teks statyti praktiškai iš naujo. Šiais metais toks sezonas, reikia su tuo susitaikyti. Kažkas turės didesnę laimę – yra klubų kurie nesuserga, tačiau galbūt mes persirgę ankščiau įgausime imunitetą ir ateityje išvengsime šio viruso“, – visą situaciją apibendrino Žydrūnas Urbonas.

Šiuo metu vis dar serga 9 komandos krepšininkai bei 2 personalo nariai. Visų jų sveikata sparčiai gerėja, o artimiausiu metu visiems sergantiems bus atlikti pakartotiniai testai.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris