Įvaizdiniame Citadele KMT klipe – trofėjų serginčių žalgiriečių ir „Betsafe-LKL“  krepšininkų akistata

Įvaizdiniame Citadele KMT klipe – trofėjų serginčių žalgiriečių ir „Betsafe-LKL“ krepšininkų akistata

Autorius: LKL.lt
2021-01-10

Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus kiek daugiau nei mėnesiui, sirgaliams pristatomas įvaizdinis turnyro klipas.

Jame Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – Paulius Jankūnas, Marius Grigonis, Thomas Walkupas ir Martinas Gebenas – akylai saugoja pernai iškovotą Citadele KMT trofėjų, o į jį pasikėsinti siekia kitų „Betsafe-LKL“ komandų krepšininkai. Tarp kurių ir Martynas Mažeika bei Arvydas Šikšnius.

„Tai buvo labai profesionalus filmavimas, man taip buvo pirmą kartą. Atrodo, kad tai sunkus ir ilgas darbas, bet pamačius rezultatą viskas atrodo profesionaliai. Pati mintis irgi labai patiko, nes kiekvieną sezoną bandome perimti titulą iš jį laimėjusios komandos“, – įspūdžiais apie klipo filmavimą dalinosi M. Mažeika.

Citadele KMT finalo ketverto turnyras vyks vasario 13-14 dienomis Panevėžio „Cido“ arenoje. Jau artimiausiu metu, sužaidus atsakomuosius mačus, paaiškės, kurios ekipos įžengs į turnyro pusfinalį.

Po pirmųjų akistatų ketvirtfinalio porose solidų pranašumą įgyjo kelios ekipos: Kauno „Žalgiris“ (+16), Panevėžio „Lietkabelis“ (+19) ir Klaipėdos „Neptūnas“ (+15).

Daugiausiai intrigos išlieka tradicinėje pastarųjų penkerių metų ketvirtfinalio dvikovoje tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų. Šioje poroje prieš lemiamas rungtynes dviejų taškų persvarą turi uteniškiai, namuose laimėję 89:87. Antrasis šių ekipų mačas – sausio 16 d. Vilniuje.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris