Prienuose – Vaido Kariniausko benefisas ir 9-oji „Juventus“ pergalė

2021-01-20

Žydrūno Urbono vadovaujama „Juventus“ (9/5) komanda iškovojo devintąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Svečiai iš Utenos įveikė Prienų „CBet“ (6/12) barjerą ir šio sezono tarpusavio dvikovoje pirmauja rezultatu 2:0.

Šio vakaro dvikova baigėsi Ž. Urbono auklėtinių pergale 105:91 (32:28, 27:21, 22:21, 24:21).

Trečiadienio vakarą vykusioje dvikovoje, svečiai iš Utenos nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą (59:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje, M. Šerniaus auklėtiniams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (83:77), tačiau sėkmingiau sužaidę paskutiniąją rungtynių atkarpą, uteniškiai išsaugojo savo pranašumą ir įsirašė 9-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Utenos komandoje rezultatyviausas rungtynes atstovaujant „Juventus“ sužaidė Vaidas Kariniauskas, pelnęs 26 taškus. Jam puikiai talkino Žygimantas Skučas, kuris pelnė 25 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

„CBet“ gretose rezultatyviausiai šioje dvikovoje rungtyniavo Mindaugs Sušinskas, kuris pelnė 22 taškus. Jam puikiai talkino Justinas Jogminas, sužaidęs geriausias sezono rungtynes. Jis pelnė 18 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Prienų ekipos naujokas Ignas Sargiūnas debiutinėse rungtynėse per 17 minučių pataikė vieną baudą ir prametė visus metimus iš žaidimo.

„CBet“ šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio komandos žaidėjo Marqiso Wrighto bei traumuoto aukštaūgio Egidijaus Dimšos. Kol kas klubui negali padėti ir komandos naujokas Demetriusas Treadwellas.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 22, Justinas Jogminas 18, Tomas Digbeu 14, Einaras Tubutis 12 (6 atk. kam.).

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 26, Žygimantas Skučas 25, Ignas Vaitkus 18 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius, Vaidas Čepukaitis ir Vytautas Šulskis po 9.