Tritaškių rekordininku tapęs A. Milaknis: „Juokavome – jei renki tokius skaičius, tai parodo, kad sensti“
Foto: LKL/BNS

Tritaškių rekordininku tapęs A. Milaknis: „Juokavome – jei renki tokius skaičius, tai parodo, kad sensti“

Autorius: zalgiris.lt
2021-02-05

Savaitės pradžioje krito vienas įspūdingiausių visų laikų „Betsafe-LKL“ rekordų – daugiausiai pataikytų tritaškių.

Du taiklūs tolimi Artūro Milaknio šūviai padėjo jam įveikti Giedriaus Pečiulionio iškeltą kartelę (844 tritaškiai) ir tapti lygos rekordininku su 845 tiksliais metimais.

Kalbėdamas su „Žalgiris TV“, žalgirietis atskleidė apie artėjantį pasiekimą sužinojęs dar pernai.

„Kažkuriose rungtynėse per pertrauką buvo interviu ir man tai priminė. Dar prieš pasibaigiant praeitam sezonui, draugas buvo pranešęs, kad trūksta apie 30 metimų. Tada ir sužinojau“, – sakė snaiperis.

Paklaustas apie tokio rekordo reikšmę, A. Milaknis teigė, jog suprasti, ką padarė, dar prireiks laiko.

„Sunku pasakyti – pirmą kartą toks dalykas. Juokaudami šnekėjom – jei renki tokius skaičius, tampi pirmas, tai parodo, kad sensti. Tiek sezonų atiduota. Tikrai smagu, gal dar reikia laiko suprasti.

Viskas eina, ypatingai mūsų komandoje, per tokią pašaipos prizmę, tai reikia susivokti, susigyventi su tuo. Bet aš manau – džiugu, ypatingai, kai tai yra vienas pagrindinių mano krepšinio elementų. Bus ką prisiminti, kam pasigirti ir ką papasakoti“, – džiaugėsi Kauno ekipos žaidėjas.

Komandos draugai A. Milaknį pasveikino laikydamiesi tradicijų – po rungtynių apliejo vandeniu.

„Jei pastebėjote, Paulius mušė rekordus Eurolygoje ir kažkaip su tuo vandeniu jį apliedavom. Kėdainiuose visi suėjo į rūbinę su buteliais ir labai greitai viskas buvo suprasta. Išlijo nemažai litrų“, – juokėsi veteranas.

Į antrąją vietą pagal pataikytus tritaškius nustumtas G. Pečiulionis socialiniuose tinkluose pasidžiaugė A. Milaknio pasiekimu.

Šių snaiperių keliai Lietuvos pirmenybėse nesusikirto – A. Milaknis čia debiutavo prabėgus keliems metams po to, kai G. Pečiulionis baigė profesionalo karjerą. Visgi naujai iškeptas rekordininkas prisiminė su G. Pečiulioniu ant parketo susitikęs kitose lygose.

„Sužaisti LKL tikrai nespėjau, bet atsimenu, kai jis rungtyniavo Šiauliuose. Turėjo smagią rankelę. O susitikti yra tekę mėgėjų lygoje. Ten susigrumdavom, apsikeisdavom ne viena dešimtimi tritaškių“, – dvikovas su G. Pečiulioniu prisiminė gynėjas.

Dar viena aistruolius pradžiuginusi žinia – A. Milaknio dalyvavimas „Betsafe“ snaiperio konkurse, kuris vyks prieš finalinę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) kovą. Žaidėjas atskleidė, kad tokios galimybės laukė ne vienerius metus, todėl apsidžiaugė šiemet pagaliau gavęs šansą įrodyti savo meistriškumą.

„Priešistorė tokia, kad esu seniai dalyvavęs, bet buvau jaunas. Kaip dabar jaunimas eidavo, taip ėjau ir aš, bet tada dar būdavo „Žvaigždžių diena“. Nebūdavo konkurso prieš finalinę kovą.

Prieš trejus metus kalbėjau su Pauliumi Motiejūnu, kad leistų ir suteiktų progą, bet turėjom trenerį, kuris nelabai mėgdavo šitų dalykų, ypatingai prieš finalines rungtynes, kai tu kažkur kitur nukreipi savo mintis.

Dabar situacija buvo tokia, kad reikėjo paprašyti trenerio, šitas treneris buvo labiau sukalbamas, paklausė, ar aš tikrai noriu dalyvauti, pasakiau, kad noriu ir jis suteikė leidimą“, – apie palankiai susiklosčiusią situaciją mintimis dalinosi žaidėjas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris