V. Šeškus prieš Citadele KMT finalą: „Netikėkite, kad čia nebus intrigos“
Foto: LKL/BNS

V. Šeškus prieš Citadele KMT finalą: „Netikėkite, kad čia nebus intrigos“

Autorius: LKL.lt
2021-02-14

Sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje prasideda svarbiausi šių metų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) mūšiai – mažasis ir didysis finalai. Krepšinio šventę gyvai arenoje stebėsiantis treneris Virginijus Šeškus sirgaliams turi svarbią žinutę – čempionas dar tikrai nėra aiškus.

„Netikėkite, kad čia nebus intrigos. Juk pats savo kailiu visa tai esu patyręs, kai per vieną savaitgalį nugalėjome dvi Eurolygos komandas. Taurės varžybos yra specifinis ir kitoks reikalas – čia gali visko nutikti“, – pasitikdamas svarbiausius mačus LKL.lt sakė V. Šeškus.

Mažasis finalas tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ sekmadienį prasideda 14:45 val. Iškart po šios dvikovos krepšinio sirgalių laukia tikras savaitgalio desertas – „Betsafe“ snaiperio konkursas.

Šių metų tritaškių konkursą V. Šeškus drąsiai vadina vienu stipriausiu istorijoje – pasak trenerio, tai tampa akivaizdu vien pažvelgus į dalyvių pavardes.

„Snaiperio konkursas yra vienas labiausiai intriguojančių per visą istoriją – šįkart surinkti turbūt rimčiausi metikai“, – sakė specialistas.

Kalbėdamas apie Citadele KMT finalą V. Šeškus buvo tikras – Panevėžio „Lietkabelį“ laikyti ryškiu autsaideriu, o tuo metu Kauno „Žalgirį“ akivaizdžiu favoritu – dar anksti.

„Neabejoju, kad „Lietkabelis“ padarys viską, jog kiek įmanoma labiau apsunkintų žalgiriečiams vakarą. O kaip seksis, pamatysime aikštelėje“, – kalbėjo treneris.

V. Šeškus su krepšinio gerbėjais šįkart sveikinsis tiesiai iš arenoje įrengtos televizijos studijos.

Kaip sako pats, svečio vaidmuo tokio savaitgalio metu – maloni patirtis. Tiesa, buvimas besivaržančios komandos treneriu taip pat turi savo žavesio.

„Smagu ir treneriu pabūti, ypač kai laimi. Kai pralaimi, tai tas savaitgalis tikrai sunkus gali gautis. Galbūt lengviau yra būti dalyviu iš šono, bet abiem atvejais tai yra smagi patirtis“, – šyptelėjo V. Šeškus.

Visas turnyro kovas transliuoja LRT televizija, portalai LRT.lt ir DELFI.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris