V.Šulskio benefisas atvedė „Juventus“ į pergalę Pasvalyje

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-01-29
Vytautas Šulskis ir Dainius Šalenga kartu pelnė 44 taškus, o Utenos „Juventus“ trečią kartą šiame sezone nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą. Antano Sireikos auklėtiniai 81:76 po įtemptos kovos įveikė Ramūno Cvirkos treniruojamą ekipą.

Pabėgo. Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai (6:6), tačiau tuomet aikštės šeimininkai surengė spurtą 13:2 ir greitai įgavo dviženklį pranašumą (19:8).

Sugrįžo. Po Karolio Babkausko tritaškio pasvaliečių persvara buvo išaugusi iki 13-os (29:16). Visgi, Vytauto Šulskio vedini svečiai antrojo kėlinio pabaigoje susiėmė ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (33:34).

Šulskis. Pirmojoje rungtynių pusėje „Juventus“ ekipą į priekį traukė puolėjas Vytautas Šulskis, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs vieną kamuolį.

Taškai po klaidų. „Juventus“ pasinaudodami pasvaliečių klaidomis pelnė net 9 taškais daugiau nei aikštelės šeimininkai (14 tšk. prieš 5 tšk.).

Atkovoti kamuoliai. „Pieno žvaigždės“ per pirmąsias dvidešimt minučių pagirtinai kovojo po krepšiu – atkovojo 8 kamuoliais daugiau nei „Juventus“ (20 atk. kam. prieš 12 atk. kam.)

Nesportinė ir techninė. Atkakliai vykusio trečiojo kėlinio antrojoje pusėje nesportinę pražangą užsidirbo „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Andrejus Agafonovas (50:46). Netrukus jau techninę pražangą gavo „Juventus“ gynėjas Jamaras Diggsas (53:46). Trečiąjį kėlinį tritaškiu metimu su sirena baigė Dainius Šalenga – 57:57.

Dvigubas dublis. Andrejus Agafonovas dvigubą dublį (10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių) spėjo surinkti vien per tris kėlinius.

Banguotas žaidimas. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui 7 taškų persvara pirmavo aikštės šeimininkai (68:61), tačiau tada 9:0 spurtavo „Juventus“ bei išsiveržė į priekį (68:70).

Veterano jėga. 39 metų Dainius Šalenga nepaliauja stebinti – puolėjas pelnė 17 taškų ir taip sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Susitvarkė. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo (71:79), visgi „Pieno žvaigždės“ lengvai pasiduoti neketino ir priartėjo iki (76:79). Paskutinį žodį rungtynėse tarė Šalenga, baudų metimais įtvirtinęs savo komandos pergalę – 76:81.

Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius (8 atk. kam.) 19 tšk., Derrickas Low 17 tšk., Steponas Babrauskas 13 tšk., Andrejus Agafonovas (10 atk. kam.) 10 tšk.

Juventus“: Vytautas Šulskis 27 tšk., Dainius Šalenga 17 tšk., Vaidas Čepukaitis 13 tšk., Gytis Sirutavičius 8 tšk.