Nuo paskutinės „Pieno žvaigždžių“ atakos apsigynę „Juventus“ iškovojo dramatišką pergalę

2021-04-10

Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (18-10) komanda, namų rungtynėse susitvarkiusi su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-17) iššūkiu.

Rungtynės Utenoje baigėsi šeimininkų pergale 85:83 (22:28, 19:18, 20:20, 24:17).

Geriau pradėję svečiai sužaidė labai rezultatyvų piarmą kėlinį, kurį laimėjo 28:22.

Antrąjį kėlinį „Pieno žvaigždžių“ komanda nemažino tempo. Nors po krepšiu sunkiai sekėsi stabdyti varžovų milžiną Mindaugą Kupšą, kuris per pirmą rungtynių pusę pelnė 15 taškų, tačiau pasvaliečiai tolimų metimų pagalba (6/19), sugebėjo išsaugoti pranašumą. Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo 46:41.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo gera „Juventus“ atkarpa ir šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (56:55), tačiau netrukus Gedimino Petrausko auklėtiniai atsitiesė ir trečią kėlinį baigė turėdami 5 taškų pranašumą (66:61).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys iš abejų komandų pareikalavo maksimalios koncentracijos. Kova vyko iki paskutinės atakos, kuri sėkmę atnešė šeimininkų komandai.

Tai buvo jau ketvirtasis šių komandų tarpusavio susitikimas šiame „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmąją dvikovą Pasvalyje „Juventus“ laimėjo 79:69, antrąjį susitikimą Utenoje 89:75 taip pat laimėjo Žydrūno Urbono auklėtiniai, trečioji akistata taip pat baigėsi „Juventus“ pergale 95:80.

Utenos „Juventus“: M. Kupšas 26 (10 atk. kam., 37 naud. bal.), V. ir M. Gecevičius po 14.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: P. Petrilevičius 14, S. Haney 13.