Tritaškiais „Pieno žvaigždes“ bombardavęs „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę

2021-05-07

Kauno „Žalgiris“ (32/3) pasiekė eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 93:63 (21:13, 26:19, 26:11, 20:20) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (12/24). Tai buvo septintasis pasvaliečių pralaimėjimas iš eilės.

Nuo pirmų atakų svečiai diktavo savo taisykles. „Žalgiris“ per pirmas 10 minučių pranašumą kūrėsi taikliais tolimais metimais. Po pirmojo kėlinio 21:13. pirmavo kauniečiai.

Antrajame kėlinyje kauniečiai ir toliau demonstravo puikų pataikymą. Žalgiriečiai pridėjo dar penkis taiklius tritaškius ir antrą kėlinį baigė turėdami užtikrintą 15 taškų pranašumą (47:32).

Po ilgosios pertraukos svečių iš Kauno tempo nemažino. Antrą rungtynių pusę pradėjo galingu sportu po kurio „Pieno žvaigždes“ jėgų atsitiesti jau neturėjo (73:43). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kuriame kauniečiai jautėsi daugiau nei užtikrinai. „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo 10-tą pergalę iš eilės.