Išrinktas „Betsafe-LKL“ pirmasis simbolinis penketas
Foto: LKL/BNS

Išrinktas „Betsafe-LKL“ pirmasis simbolinis penketas

Autorius: LKL.lt
2021-06-01

„Betsafe-LKL“ pirmenybėms pasiekus sezono kulminaciją, buvo išrinktas pirmasis simbolinis sezono penketukas. Jį rinko „Betsafe-LKL“ treneriai ir lygos atstovai.

Geriausiais sezono žaidėjais pripažinti šie žaidėjai: Elvaras Fridrikssonas („Šiauliai“), Vaidas Kariniauskas („Juventus“), Mindaugas Sušinskas („CBet“), Gytis Masiulis („Lietkabelis“) ir Joffrey Lauvergne‘as („Žalgiris“).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Betsafe LKL (@betsafelkl)

E. Fridrikssonas dar kiek anksčiau buvo pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono žaidėju, o jo vedami „Šiauliai“ po slogaus sezono starto sugebėjo reabilituotis ir pasiekti atkrintamąsias varžybas. Dažnai galvos skausmu priešininkų gynybai tapdavęs islandas fiksavo įspūdingus skaičius: 36 sužaisti mačai, vid. po 30 minučių, per kurias buvo renkama 15,3 taško, 7,5 rezultatyvaus perdavimo, 2,9 atkovoto kamuolio ir 19,4 naudingumo balo.

V. Kariniauskas, įspūdingai pradėjęs sezoną Kėdainiuose, apsukų nemažino ir apsivilkęs Utenos klubo marškinėlius. Gynėjas buvo išrinktas naudingiausiu mėnesio žaidėju vasarį ir tik nelemta rankos trauma anksčiau laiko nutraukė uteniškių lyderio sezoną. 27-erių alytiškis iš viso sužaidė 28-erias rungtynes, o per 28,5 minutės, kurias praleisdavo ant parketo, rinko 16,6 taško, 6,2 rezultatyvaus perdavimo, 3 atkovotus kamuolius Ir 17,6 naudingumo balo.

M. Sušinskas po to, kai Prienus paliko komandos vedliais sezono pradžioje buvę Regimantas Miniotas ir Marquisas Wrightas, ėmėsi lyderio vaidmens ir atvedė savo ekipą į penktąją vietą reguliariajame sezone. Puolėjas buvo vienas taikliausių lygos snaiperių – iš toli atakavo 45,3 proc. tikslumu. Per 36 sužaistus mačus krepšininkas aikštėje praleisdavo po 32 minutes ir pelnydavo 14,8 taško bei sugriebdavo 4,3 atšokusio kamuolio. Visa tai susideda į 14,7 naudingumo balo.

G. Masiulis, uostamiestį prieš sezoną iškeitęs į Panevėžį, netruko tapti komandos lyderiu. „Lietkabelį“ į čempionato pusfinalį atvedęs puolėjas buvo esminis sraigtelis Nenado Čanako žaidimo schemose ir aikštėje išbūdavo po beveik 29 minutes. 23-ejų krepšininkas iki šiol nepraleido nei vieno mačo ir ant parketo išbėgo jau 41-eriose rungtynėse, per kurias rinko po 12,5 taško, 5,6 atkovoto kamuolio ir 15,1 naudingumo balo.

J. Lauvergne‘as buvo pagrindinis kauniečių traukinio garvežys. Varžovus po krepšiu terorizavęs prancūzas individualaus apdovanojimo buvo sulaukęs ir vasarį, kai tapo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalinio ketverto MVP. Aukštaūgis per iki šiol sužaistas 32-ejas rungtynes aikštėje praleisdavo vos 17,5 minutės, tačiau tai nesutrukdė jam dominuoti. Vidurio puolėjas vidutiniškai rinko po 10,6 taško, 4,8 atkovoto kamuolio ir 14,8 naudingumo balo.

Kiek vėliau bus paskelbtas ir antrasis simbolinis sezono penketukas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris