Ž. Surintas: „Šiemet Karaliaus Mindaugo taurės varžyboms Europoje nebus lygių"

Ž. Surintas: „Šiemet Karaliaus Mindaugo taurės varžyboms Europoje nebus lygių"

Autorius: LKL.LT
2017-01-23

„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ varžybos – ne tik įtempta 8 komandų kova dėl taurės ir garbės. Tai ir krepšinio, šviesų bei muzikos šou visiems žiūrovams. Pernai metais pirmą kartą surengtos varžybos džiugino krepšinio gerbėjus šviesų ir specialių efektų šou, tačiau šiemet žadama kilti į dar aukštesnį lygį. Renginio organizatoriai žada ne vieną naujovę, o įrangos, kuri bus naudojama, kiekis stebina.


„Žalgirio“ arena bus apšviesta koncertine šviesa, nenaudojant stacionaraus arenos apšvietimo. Papildomi efektai išryškins krepšinio aikštelę, o žmones pasitiks pritamsintos tribūnos. Tai sukurs atmosferą, kuri krepšinio gerbėjams primins pasaulinio lygio renginius.


Žiūrovai taip pat išvys ir unikalų karaliaus Mindaugo simbolį . Bet kurioje arenos vietoje sėdintis žmogus pamatys šviečiančią M formos sceną. Scenos kontūrus išryškins specialios LED juostos.


„Kalbant apie šviesas ir kitus efektus, šioje vietoje tikrai nesiruošiame taupyti. Norime sukurti kuo įspūdingesnę šventę žiūrovams“, – sakė Lietuvos krepšinio lygos komercijos direktorius Žygimantas Surintas.


Skaičiuojama, kad visoje arenoje kabės apie 300 įvairių šviesos prietaisų. Bendras palubėse kabėsiančios įrangos svoris sieks net apie 12 tonų. Pasitelkite vaizduotę – tiek sveria apie 12 arklių. Atsivežtos įrangos užtektų net kelių atskirų atlikėjų koncertams.


Įgyvendinti visus techninius sprendimus „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ varžybose bus pasitelkta įspūdingo dydžio komanda. Prie techninio renginio išpildymo, be arenos personalo, prisidės dar apie 100 papildomų techninių darbuotojų – režisieriai, scenografai, apšvietėjai, garsistai ir kiti.
[caption id="attachment_96343" align="alignnone" width="623"] Akimirka iš praėjusių metų turnyro[/caption]

 

Artimiausiu metu paaiškės ir muzikantai, kurie koncertuos per „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ varžybas. Tačiau jau dabar aišku, kad koncertiniam garsui bus skiriamas didžiulis dėmesys. Su garso įranga, kuri bus naudojama renginyje, visą gruodį didžiausiose šalies arenose koncertavo geriausi šalies atlikėjai.


„Tiek šviesų ir garso dar niekada nėra naudojęs joks sporto renginys Lietuvoje. Tiesą sakant, manau, kad su šiuo renginiu mums nebus lygių ir Europoje“, – tvirtino Ž. Surintas.


Renginio organizatoriai žada, kad žiūrovai liks nustebinti – ruošiama keletas techninių sprendimų, kurie Lietuvoje bus įgyvendinti pirmą kartą.


LKL.lt primena, kad bilietus į „KIDY – Tour Karaliaus Mindaugo taurės 2017“ pusfinalio ir finalo varžybas galima įsigyti „Tiketos“ puslapyje arba kasose. Visų klubų abonementų turėtojams taikoma 30 proc. nuolaida, tačiau likus savaitei iki renginio, ši nuolaida nebegalios.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris