Pokyčiai Šiauliuose – R. Andersonas stabdo karjerą, atvyksta I. Armwoodas
Foto: bcsiauliai.lt

Pokyčiai Šiauliuose – R. Andersonas stabdo karjerą, atvyksta I. Armwoodas

Autorius: bcsiauliai.lt
2021-07-31

Vidurio puolėjas Ryanas Andersonas į „Šiaulius“ negrįš. Dar metus turėjusi galioti sutartis su krepšininku buvo nutraukta abipusiu susitarimu, kadangi traumų kamuojamas aukštaūgis nusprendė stabdyti profesionalaus krepšininko karjerą.

Pernai prie komandos prisijungęs amerikietis spėjo sužaisti trejas rungtynes, per kurias pelnė po 14,7 taško, atkovojo po 8,7 kamuolio, rinkdamas po 15,7 naudingumo balo. 

Ketvirtųjų rungtynių pirmąją minutę jis pažeidė kryžminius kelio raiščius, o po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad sezonas žaidėjui baigėsi anksčiau laiko. Atlikus operaciją, tęsti gydymą jis išvyko į JAV, bet po reabilitacijos pilnai atsistatyti nepavyko.

Įvertinus ir anksčiau turėtas traumas, R.Andersonui teko priimti sprendimą apie karjeros stabdymą.

Artėjančiame „Betsafe-LKL“ čempionate „Šiaulių“ vyrų komandos marškinėlius vilkės Isaiah Armwoodas. 30 metų amžiaus 206 cm ūgio puolėjas į Lietuvą atvyks po sezono Rumunijoje. 

Šios šalies stipriausioje lygoje rungtyniaujančiai Bukarešto „Dinamo“ komandai jis, vidutiniškai žaisdamas po 31,6 minutės, per rungtynes pelnydavo po 14,6 taško, atkovodavo po 7,2 kamuolio, blokuodavo po 1,4 varžovų metimo (3 vieta lygoje) ir rinko po 17,8 naudingumo balo (6 vieta lygoje).

Prieš etapą Rumunijoje amerikietis porą sezonų praleido NBA G lygoje, kur žaidė Vašingtono „Capital City Go-Go“ ir „Lakeland Magic“ komandose. Per savo karjerą jis taip pat rungtyniavo stipriausiose Italijos, Japonijos ir Vengrijos lygose.

 „Gaila, kad traumos sustabdė Ryano karjerą. Dėkojame jam už darbą ir linkime dar sugrįžti į krepšinio aikštelę. Tuo pačiu, sveikiname prie komandos prisijungusį Isaiah. Jis gali rungtyniauti keliose pozicijose, yra fiziškai tvirtas, gerai kovojantis dėl kamuolių, o puolime gali mesti ir iš vidutinio nuotolio, ir iš toli. Toks krepšininkas labai tinka mūsų komandos trenerio taktinėms schemoms, todėl tikimės iš jo nemažos paspirties būsimame sezone“, – sakė Donatas Slanina, „Šiaulių“ klubo direktorius.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris