Naują generalinį rėmėją radusi Prienų komanda keičia pavadinimą

Naują generalinį rėmėją radusi Prienų komanda keičia pavadinimą

Autorius: bcprienai.lt
2021-08-13

Artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos sezonui besiruošiantis Prienų krepšinio klubas vasarą intensyviai pluša už aikštelės ribų. 2020-2021 m. sezone „Betsafe–LKL“ čempionato 5-oje turnyrinės lentelės vietoje finišavę prieniečiai pristato atsinaujinusį klubo įvaizdį bei naują generalinį komandos rėmėją. Juo tapo jau daugiau kaip 20 metų sėkmingai Lietuvoje savo veiklą vystanti įmonė „Labas GAS“.

Su UAB „Labas GAS“ sudaryta trejų metų trukmės bendradarbiavimo sutartis.

„Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jaunos Prienų komandos augimo. Tikime, jog ši vieta yra svarbi ir labai reikalinga Lietuvos krepšinio dalis, kurioje vis dažniau krepšininkai paauga, atsiskleidžia ir toliau kyla karjeros laiptais. Tikime šia vizija ir norime, kad klubas taptų stabilus bei patikimas. Siekiant šių tikslų, labai svarbu tęstinumas, todėl sudaryta bendradarbiavimo sutartis – ilgalaikė“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo UAB „Labas GAS“ direktorius Žilvinas Gasiūnas.

„Šis tarpsezonis klubui nebuvo lengvas, todėl džiaugiamės, jog pavyko susitarti ir UAB „Labas GAS“ tapo labai svarbia komandos dalimi, – sakė Prienų krepšinio klubo direktorius Adomas Kubilius. – Komandos vizija nesikeis – mes ir toliau išliksime viena jauniausių lygos komandų bei skirsime dar didesnį dėmesį jaunų žaidėjų ugdymui.“

Kartu su nauju komandos pavadinimu, Prienų „Labas GAS“ taip pat pristato ir atsinaujinusį logotipą.

Naujojo logotipo spalvos, skydo forma ir iečio motyvas jo centre – inspiruoti Prienų miesto herbo, kuriame šv. Jurgis su sidabriniais šarvais ir purpuriniu apsiaustu kovoja su blogio drakonu. Mėlyna spalva heraldikoje simbolizuoja profesionalumą, garbę ir stabilumą, purpurinė – drąsą, jėgą ir ryžtingumą, o ietis – kovą iki galo, aštrumą ir greitį.

Jau artimiausiomis dienomis Prienų „Labas GAS“ ekipa taip pat pristatys ir naują komandos vyriausiąjį trenerį, trenerių štabą bei naujuosius komandos žaidėjus.

UAB „Labas GAS“ savo veiklą – dujotiekio projektavimą ir įrengimą, lauko ir vidaus inžinerinių sistemų bei statybos darbus – pradėjo dar 1998 metais. Per metus įmonė įvykdo apie 3000 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų – nuo smulkių iki didžiausių pramoninių objektų, o sukurta darbų vertė siekia virš 10 mln. Eurų.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris