Naują rėmėją radę „Šiauliai” keičia pavadinimą
Foto: bcsiauliai.lt

Naują rėmėją radę „Šiauliai” keičia pavadinimą

Autorius: LKL.lt
2021-08-27

Ambicingus tikslus keliančiam Šiaulių krepšinio klubui jų siekti naujajame sezone padės naujasis titulinis klubo rėmėjas. Juo tapo UAB „Amber Gaming“, valdanti prekės ženklą „7bet”, skelbiama oficialioje klubo svetainėje.

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį 2021/2022 m. sezonui, Saulės miesto vyrų krepšinio komanda nuo šiol oficialiai vadinsis „Šiauliai-7bet”. Naujojo titulinio rėmėjo prekės ženklas 7bet atsiras ir atnaujintame klubo logotipe.

„Vertiname klubo ir jo vadovų pasitikėjimą pirmąkart istorijoje tapti ne tik rėmėju, bet ir komandos vardo dalimi. Tikime, kad ši partnerystė prisidės prie ambicingų sezono tikslų įgyvendinimo“, – sutarties pasirašymo metu sakė UAB „Amber Gaming“ generalinis direktorius Justinas Šliažas.

Nauja sutartimi džiaugėsi ir klubo valdybos pirmininkas Artūras Nacickas.

„Nepaprastai džiaugiamės, galėdami paspausti ranką naujiems mūsų partneriams – bendrovei „7bet“, kurie patikėjo mūsų vizija ir sutiko drauge siekti iškeltų aukštų tikslų būsimą sezoną. Artėjantį sezoną nestokojam ambicijų eiti į priekį bei siekti pergalių ne tik aikštelėje, bet ir šalia jos. Bendrovės „7bet“ dėka būsimą sezoną pasitiksime sustiprėję. Esu tikras, kad ši naujai užsimezgusi draugystė ateityje tik stiprės“, – neabejojo „Šiaulių-7bet“ komandos atstovas A. Nacickas.

Šiaulių klubas, praradęs praėjusių metų Lietuvos krepšinio lygos naudingiausią žaidėją Elvarą Fridrikssoną ir pasipildęs naujais krepšininkais, artėjantį sezoną pasitinka atsinaujinusia sudėtimi. Tuo tarpu, klubui jau 16-ą sezoną su pertraukomis vadovaus Europos čempionas, legendinis Lietuvos treneris Antanas Sireika.

Pasiruošimą sezonui tęsianti „Šiaulių-7bet“ komanda jau sužaidė dvejas draugiškas rungtynes, kuriose įveikė Rostoko „Seawolves“ (Vokietija) ir Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komandas. 

Tuo tarpu oficialų sezoną šalies krepšinio lygoje „Šiauliai-7bet” pradės rugsėjo 19 d. išvykos rungtynėmis su Alytaus „Dzūkija“.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris