Citadele KMT finalo ketvertas grįžta į Vilnių
Foto: LKL/BNS

Citadele KMT finalo ketvertas grįžta į Vilnių

Autorius: LKL.lt
2021-09-28

Prieš pat prasidedant Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo kovoms, paaiškėjo miestas, kuriame vasario 19-20 dienomis dėl taurės kausis keturios geriausios šio turnyro komandos.

2022-ųjų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto namais taps Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena.

Lietuvos krepšinio lygos generalinė direktorė džiaugėsi, jog krepšinio aistruolius ir vėl galės pakviesti į krepšinio šventę:

„Labai smagu, jog šį sezoną vėl galime džiaugtis, kad krepšinio aistruoliai aistringai palaiko savo mylimas komandas arenų tribūnose, labai tikiuosi, jog ši situacija nesikeis ir vasario mėnesį, o į Citadele KMT finalo ketvertą galėsime pakviesti visus. Smagu, jog po tokios pertraukos mes ir vėl galėsime surengti tikrą krepšinio šventę sostinėje“, – sakė Rasa Liuimienė. 

Iš Panevėžio estafetę perimanti sostinė turnyro finalo ketvertą rengė 2019 metais, tada nugalėtojų taurę į viršų kėlė arenos šeimininkai. Vilniaus „Ryto“ komanda finale 70-67 įveikė Kauno „Žalgirio“ krepšininkus ir tapo Citadele KMT turnyro čempionais.

„Labai džiaugiamės, kad po poros metų pertraukos finalo ketverto renginys grįžta į sostinę. Vilniečiai tikrai yra išsiilgę gyvų varžybų, emocijų, kurios verda aikštelėje. Be to, natūralu, kad namų sienos suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir vietos komandai. Ankstesni finalai, vykę čia, Vilniaus „Rytui“ atnešė pergales, tad sergame, kad šis scenarijus pasikartotų ir šiemet“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas.

2021–2022 metų sezono Citadele KMT pirmąjį etapą, rugsėjo 28 dieną, atidarys Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Prienų „Labas GAS“ tarpusavio dvikova. Komandų akistatą tiesiogiai transliuos portalas LRT.lt.

Visą Citadele KMT pirmojo etapo tvarkaraštį rasite čia.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris