Vardan pergalių: LKL pratęsė bendradarbiavimą su „Volfas Engelman“

Vardan pergalių: LKL pratęsė bendradarbiavimą su „Volfas Engelman“

Autorius: LKL.lt
2021-09-30

Naujasis Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas prasidėjo džiugiomis naujienomis – dar metams pratęstas bendradarbiavimas su „Volfas Engelman“. Šis bravoras stipriausios krepšinio lygos šalyje pagrindiniu rėmėju tapo dar 2016-aisiais, o pastaruosius kelerius metus jai taip pat tiekia mineralinį vandenį „Uniqa“.

Po sutarties pratęsimo „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas pabrėžė, kad jau antrą gyvavimo šimtmetį skaičiuojantis bravoras jaučia pareigą prisidėti prie krepšinio plėtros Lietuvoje.

„Krepšinis ne veltui vadinamas antra šalies religija – oranžinį kamuolį į rankas ima ir jaunas, ir senas, o pergalės tarptautinėje arenoje lydi ne tik krepšinio rinktines, bet ir klubus. Norėdami, kad jų ir toliau sulauktume, kiltų vietinių krepšinio komandų konkurencingumas ir bendras šios sporto šakos lygis šalyje, ir toliau prisidedame prie lygos stiprinimo. Puikiai suprantame ir tai, kad stipri krepšinio lyga yra puikus pavyzdys ir paskata jaunimui siekti aukštų sportinių rezultatų ar tiesiog aktyviau praleisti laisvalaikį“, – teigė M. Horačauskas.

Dažniau paimti kamuolį į rankas ar užsukti į krepšinio arenas turėtų motyvuoti ir „Volfas Engelman“ krepšinio sirgaliams sezono metu pristatoma TOP 5 gražiausių epizodų santrauka ir kitos pramoginės LKL TV rubrikos.

Taip pat „Volfas Engelman“ „Betsafe-LKL“ dalyvaujančioms komandoms jau trečią sezoną iš eilės tieks natūralų mineralinį vandenį „Uniqa“, išgaunamą iš 230 metrų gylio gręžinio. Tai savitos mineralizacijos, vienintelis toks vanduo Lietuvoje, galintis vadintis natūralaus jodo šaltiniu dėl jame esančio didelio kiekio natūralaus jodo.

Tokio aktyvaus, įvairaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo svarbą įvertino ir LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

„Džiaugiamės galėdami ir toliau bendradarbiauti su organizacija, kuri turi ilgalaikę viziją. Mums svarbus tęstinumas ir tradicijos, smagu, jog kiekvienais metais mūsų bendradarbiavimas su „Volfas Engelman“ tampa vis glaudesnis“, – sakė R. Liuimienė.

LKL rėmimas nėra vienintelė „Volfas Engelman“ parama. Įmonė jau ne kartą prisidėjo prie jaunųjų talentų krepšinio stovyklų organizavimo, įvairių krepšinio, kultūrinių ir kitų visuomeninių iniciatyvų.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris