Jonavos klubas nesunkiai įveikė Kėdainių ekipą Citadele KMT turnyre
LKL / BNS nuotr.

2021-10-14

Ketvirtadienį Jonavoje vyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) A grupės rungtynės tarp Jonavos „CBet“ (2/1) ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (0/3) ekipų.

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos ekipa rezultatu 83:70 (28:23, 26:10, 16:16, 13:21) įveikė Kėdainių krepšininkus.

Rungtynių pradžia išsiskyrė dinamišku abiejų ekipų žaidimu, kuris virto savotiškomis taškų lenktynėmis. Taiklūs Khalilo Thomaso bei Vitalijaus Kozio dvitaškiai kėlinio pabaigoje leido „CBet“ ekipai turėti 5 taškų persvarą (28:23).

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai nemažino apsukų puolime bei pagerino gynybą po savuoju krepšiu: to pasekoje, pirmą kartą rungtynėse, Jonavos „CBet“ įgijo dviženklį pranašumą (39:28). Į tai reaguodamas Gediminas Petrauskas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ir po jos vaizdas aikštelėje negerėjo: „CBet“ puolimo mašina ir toliau sėkmingai rinko taškus, o „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai negalėjo užpulti ir po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė 21 taškas (54:33).

Pirmojoje rungtynių dalyje, Jonavos „CBet“ itin solidžiai atakavo iš toli: 7 taiklūs tritaškiai iš 15 (47%).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Kėdainių suspurdėjo ir trečiojo ketvirčio pradžioje surengė spurtą 10:3, kuris sušvelnino komandos atsilikimą iki 14 taškų (43:57), tačiau V. Šeškaus auklėtiniai nepasimetė ir stabilizavo situaciją (70:49).

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai sušvelnino savo atsilikimą, tačiau tai buvo tik formalumas: Jonavos „CBet“ šventė antrąją pergalę rezultatu 83:70.

„CBet“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Evaldas Šaulys. Gynėjas pelnė 16 taškų. Jam puikiai talkino Lachlanas Andersonas bei Khalilas Thomasas, kurie pelnė po 12 taškų. Komandos puolėjas Vitalijus Kozys buvo arti trigubo dublio: 11 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Kėdainių ekipos gretose rezultatyviausias buvo Danielius Lavrinovičius. Jis pelnė 14 taškų.

„CBet“: Evaldas Šaulys 16, Lachlanas Andersonas (5 atk. kam.) ir Khalilas Thomasas po 12, Vitalijus Kozys (12 atk. kam., 7 rez. perd.) 11, Juanas Palaciosas (6 atk. kam.) 10.

„Nevėžis-Optibet“:Danielius Lavrinovičius 16, Darylas Doulla 13, Matas Jucikas 10.

Sekančias Citadele KMT rungtynes abi ekipos žais spalio 21 d.: Jonavos „CBet“ namuose priims Klaipėdos „Neptūną“, tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ išvykoje kovos su Prienų „Labas GAS“ ekipa.