Citadele KMT – V. Čižausko šou ir Kėdainių komandos revanšas prieš Jonavos ekipą

2021-10-27

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komanda.

Savų žiūrovų akivaizdoje Kėdainių ekipa pasiekė revanšą ir 81:65 (24:15, 13:15, 18:16, 26:22) nugalėjo Jonavos „Cbet“ klubą.

Tai jau antroji šių komandų tarpusavio akistata Citadele KMT turnyre. Pirmąją dvikovą namuose užtikrintai 83:70 laimėjo „Cbet“ ekipa.

Didelės intrigos lemiamu metu šiose rungtynėse nebuvo. Kėdainių komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje susikrovė 18 taškų pranašumą (63:45), o svečiai, nors ir bandė grįžti į rungtynes, bet pristigo laiko.

Prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo septynių taškų pranašumą (37:30), bet svečiams vos per dvi minutes pavyko šį atsilikimą panaikinti ir netgi persverti rezultatą (37:38).

Vis dėlto, Kėdainių ekipa po svečių spurto nepalūžo ir surengė atkarpą 15:5, leidusį prieš lemiamą ketvirtį turėti dviženklį pranašumą.

Rezultatyvų pasirodymą Kėdainių ekipoje surengė Vytenis Čižauskas. Nesustabdomai rungtyniavęs įžaidėjas pelnė 26 taškus (7/15 dvit.) ir surinko 30 naudingumo balų.

Įspūdingą kovą po krepšiais demonstravo „Nevėžis-Optibet“ legionierius Amaras Sylla. Aukštaūgis pelnė 8 taškus ir atkovojo net 15 kamuolių.

Jonavos ekipoje ryškiausiai žibėjo Juanas Palaciosas. Legionerius pelnė 19 taškų. Be jo, tik vienintelis Justinas Ramanauskas peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą. J. Ramanauskas pridėjo 10 taškų.

Jonavos komanda šiose rungtynėse beveik visą laiką vertėsi be vieno lyderių Emmanuelio Lecomte‘o. Rezultatyviausias komandos žaidėjas aikštėje praleido vos kiek daugiau nei minutę ir taškų nepelnė.

Kėdainių ekipa tokiu būdu iškovojo pirmąją pergalę Citadele KMT turnyre. Jonavos klubas savo sąskaitoje lieka su dviem laimėjimais.