Rezultatyviose rungtynėse – šiauliečių pergalė Klaipėdoje

2021-10-31

„Šiaulių-7bet“ (4/3) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martyno Varno ir Giedriaus Staniulio vedami šiauliečiai po įtemptos kovos 94:86 (22:22, 26:23, 26:16, 20:26 ) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (1/5).

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abiejų komandų krepšininkai demonstravo uraganinį puolimą. Kovodami taškas į tašką didžiąją dalį pirmajame runtynių kėlinyje pirmavo klaipėdiečiai, vis dėlto naudingiau paskutines minutes sužaidę svečiai prisivijo ir rezultatą išlygino – 22:22.

Antrajame rungtynių ketvirtyje nei vienai, nei kitai komandai labiau apčiuopiamos persvaros įgyti nepavyko. Dar rezultatyviau nei pirmajame rungtynių kėlinyje žaidusios ekipos keitėsi taikliais metimas ir tik pačioje ketvirčio pabaigoje į priekį įsiveržti pavyko svečiams iš Šiaulių. Po pirmosios rungtynių dalies Antano Sireikos auklėtiniai į rūbinę išėjo turėdami 3 taškų pranašumą – 48:45.

Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę buvo „Šiaulių-7bet“ krepšininkai. Per mažiau nei pusę trečiojo kėlinio svečiai įgijo dviženklį pranašumą (57:47), kurį iki kėlinio pabaigos padidino dar keliais taškais – 74:61.

Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo „Neptūno“ spurtu (5:0), kurį šiauliečiai nutraukė po A. Sireikos paprašytos minutės pertraukėlės. Iki paskutinių minučių atsilikimą sumažinti bandę klaipėdiečiai negalėjo pasipriešinti po krepšiais siautėjusiam G. Staniuliui (16 atk. kamuolių), kuris įtvirtino šiauliečių pergalę  – 94:86.

„Šiauliai-7bet“: Martynas Varnas 19, Giedrius Staniulis 16 (16 atk. kam.), Jonathanas Elmore'as 16 (8 rez. perd.).

Klaipėdos „Neptūnas“: Edgaras Želionis (7 atk. kam.) ir Deividas Gailius po 17 , Benas Griciūnas 14 (8 atk. kam.).