Prienuose dominavęs „Neptūnas“ nutraukė pralaimėjimų seriją

2021-11-15

Antrajame kėlinyje į priekį nurūkęs ir atgal nebesidairęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.

Po krepšiais dominavę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 87:62 (19:17, 24:13, 25:16, 19:16) paliko be pergalių Prienų „Labas GAS“ (0-9) krepšininkus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Neptūnas“ laimėjo net 44:25, o tritaškius metė 40 proc. taiklumu (8/20), kuomet varžovai – viso labo 18 proc. taiklumu (3/17).

Į priekį nugalėtojus vedė Benas Griciūnas, surinkęs 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balus. 17 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo virš lankų skrajojęs Matas Jogėla.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o antrojo ketvirčio pradžioje Prienų klubas dar pirmavo 24:21. Vis dėlto netrukus „Neptūnas“ surengė spurtą 8:0 bei įgijo dviženklį pranašumą 36:26, o dar aukštesnę pavarą svečiai įjungė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje pasipriešinimo nesulaukusi uostamiesčio ekipa naudojosi dažnomis varžovų klaidomis, greitame puolime rinko taškus dėjimais ir įgijo triuškinančią persvarą 68:44.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu svečiai iš Klaipėdos ir toliau didino savo pranašumą. Vienu metu jis buvo pasiekęs ir 30 taškų ribą (78:48).

Nuskambėjus finalinei sirenai, savo palaikomos ekipos žaidimu nusivylusiems „Labas GAS“ fanams beliko skanduoti „Gėda, gėda“.

„Pagaliau nutraukėme pralaimėjimų seriją, ji labai spaudė mus psichologiškai. Tikiuosi, kad tai kažkiek padės išlipti iš dugno. Dėkoju vyrams už atkaklią savaitę, daug ruošėmės ir dirbome. Džiugu, vyrai tikrai gerai sukovojo, puiki pergalė“, – spaudos konferencijoje sakė nugalėtojų strategas Tomas Gaidamavičius.

„Labai daug kas nepavyko. Pritrūko kūnų. Šiuo metu realiai žaidžiame be įžaidėjų. Jaunimas, turintis užimti tą vietą, vieną dieną žaidžiau geriau, kitą – blogiau. Šiandien sužaidė silpniau. Vedame derybas su nauju įžaidėju“, – po mačo kalbėjo „Labas GAS“ treneris Marius Leonavičius.

„Labas GAS“: Rapolas Ivanauskas 15, Jovanas Kljačičius 9, Justinas Jogminas 8, Ignas Sargiūnas (6 kld.) ir Erikas Venskus po 7, Juwanas Durhamas 6.

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 20 (11 atk. kam., 28 n.b.), Matas Jogėla 17, Deividas Gailius 14, Julius Jucikas 12, Martynas Mažeika ir Edgaras Želionis po 7.