Koronaviruso išretinta „Labas GAS“ krito Panevėžyje

2022-01-22

Panevėžio „Lietkabelio“ (12/5) komanda iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namų rungtynėse 87:69 (24:17, 20:16, 23:14, 20:22) įveikė koronaviruso išretintą Prienų „Labas GAS“ (1/16) klubą.

Prieniškiai vertėsi labai kuklia sudėtimi: žaidė Tahjus Eaddy, Vasilije Pušica, Ivanas Perasovičius, Juwanas Durhamas, Giedrius Stankevičius, Mantvydas Staniulis ir Edas Valenta. 2 minutėms ant parketo išbėgo ir Dominykas Jurgelionis.

Beje, V.Pušica ant parketo grįžo po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos ir per 31 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 2 kamuolius, rinko 11 naudingumo balų.

Gera Džordže Gagičiaus atkarpa leido „Lietkabeliui“ atitrūkti rungtynių pradžioje (24:15), tačiau prieniškiai pristabdė varžovus ir komandas galiausiai skyrė tik 5 taškai – 28:33. Dž.Gagičius rengė fantastišką atkarpą, sparčiai rinko taškus ir skirtumą didino iki dviženklio (42:30), tad prieš ilgąją pertrauką „Lietkabelis“ pirmavo gana užtikrintai, situaciją apkartino tik V.Pušicos tritaškis – 44:33.

Dž.Gagičiaus pirmosios rungtynių dalies statistika buvo įspūdinga: per vos pusketvirtos minutės jis pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, provokavo 3 pražangas ir rinko net 16 naudingumo balų.

Beje, rezultatyvumu jam mažai nusileido tik Grantas Vasiliauskas (11 tšk., 3/3 trit.), rungtyniavęs gerokai ilgiau – 11 minučių.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ demonstravo, kad turi daugiau jėgų (50:33), o galiausiai skirtumas tapo triuškinamas 57:36. Prienų ekipą į priekį tempė legionieriai, tad šansai liko gyvi (52:69), tačiau žaidėjų stoka darė savo – labiau pasipriešinti „Lietkabeliui“ taip ir nepavyko.

„Lietkabelis“ vertėsi be Gedimino Oreliko ir Nikolos Radičevičiaus.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 22, Kristupas Žemaitis 13 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 10, Karolis Giedraitis 9.

„Labas GAS“: Juwanas Durhamas 18, Vasilije Pušica 16 (3/7 trit.), Tahjus Eaddy 10, Ivanas Perasovičius (6 atk. kam.) ir Giedrius Stankevičius (2/7 trit.) – po 9.

„Tikiuosi, kad varžovų žaidėjai greitai atsigaus ir galės žaisti pilna sudėtimi. Po gero mačo prieš „Šlask“, mes šį vakarą rungtynes pradėjome lėtai. Akivaizdu, kad su tiek žaidėjų „Labas GAS“ negali žaisti pilnu pajėgumu, tad gale pasiekėme tikėtą pergalę“, – kalbėjo Nenadas Čanakas.

„Noriu pasidžiaugti vyrais, kurie kovojo, nors visi buvo pervargę. Džiaugiuosi, kad nesigavo gėdingas rezultatas. Vakar žiūrėdami antirekordus tikėjomės, kad tik nieko tokio nebūtų“, – šyptelėjo Tomas Gaidamavičius.