Atkaklus mūšis ir šeimininkų pergalė: Citadele KMT bronza atitenka „Rytui“

2022-02-20

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyro bronza atitenka Vilniaus „Ryto“ klubui. Mažajame finale, kuris pareikalavo itin atkaklios ir intriguojančios kovos, sostinės ekipa nugalėjo „Šiauliai-7Bet“ ir užėmė trečiąją vietą.

Kovą dėl bronzos „Rytas“ laimėjo 76:71 (23:16, 14:18, 13:19, 26:18).

Karštoje amtosferoje intriga dėl trečiosios vietos laimėtojų buvo gyva iki pat paskutinės minutės. Kone visą dvikovą komandos žaidė taškas į tašką, tačiau pačioje dvikovos pabaigoje šeimininkų pergalę nukalė Lukas Uleckas.

Snaiperis per paskutines dvi minutes smeigė du tritaškius iš eilės ir taip suteikė „Rytui“ keturių taškų persvarą 75:71. Per likusį laiką Šiaulių ekipai labai nesisekė puolime – dvi atakos iš eilės baigėsi netaikliais metimais, todėl išsigelbėti Antano Sireikos kariauna nebesugebėjo.

Tritaškiais prabilęs L. Uleckas buvo vienas ryškiausių žaidėjų aikštėje – keturis tolimus metimus pataikęs snaiperis surinko 17 taškų.

Įspūdingas rungtynes sužaidė ir Mindaugas Girdžiūnas. „Ryto“ gynėjas tapo akivaizdžiu komandos lyderiu ir buvo vienas ryškiausių žaidėjų aikštėje. M. Girdžiūnas pelnė 23 taškus.

Jam puikiai talkino užtikrintumą demonstravęs Margiris Normantas. Gynėjas pataikė itin svarbų tritaškį ketvirtojo kėlinio viduryje, o iš viso surinko 14 taškų.

Šiaulių ekipoje itin kokybišką žaidimą pademonstravo Jonathanas Elmore’as. Komandos įžaidėjas pelnė 21 tašką ir atliko net 9 rezultatyvius perdavimus. perdavimus.

Pusfinalyje šeštadienį „Rytas“ 80:82 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“. „Šiauliai-7Bet“ savo ruožtu 68:80 neprilygo Kauno „Žalgiriui“.

Finale dabartinis turnyro čempionas „Žalgiris“ titulą apginti sieks prieš Panevėžio klubą.