Fantastiškai sugrįžusi „Cbet“ paskutinės sekundės metimu iškovojo pergalę prieš „Neptūną“
LKL nuotr.

2022-03-26

Jonavos „Cbet“ (11-13) „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl geresnės pozicijos turnyrinėje lentelėje prieš atkrintamąsias.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose paskutinės sekundės metimu 78:75 (14:24, 17:21, 19:18, 28:12) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (10-14).

Klaipėdos komanda rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 15:0, o savo varžovams pirmuosius taškus pelnyti leido tik pirmojo kėlinio viduryje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pamažu pradėjo rinkti taškus, tačiau jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą – 14:24.

Pirmojoje rungtynių pusėje puikiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavę klaipėdiečiai išlaikė žaidimo tempą. Puikią pirmą rungtynių pusę sužaidė Žygimantas Janavičius, kuris per 15 minučių pelnė 14 taškų (3/3 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkino Julius Jucikas, kuris per pirmąją rungtynių dalį į klaipėdiečių krepšį įmetė 13 taškų (5/6 dvit.). Puikus Dainiaus Adomaičio auklėtinių taiklumas iš dviejų taškų zonos (71%) leido persvarą išlaikyti savo pusėje – 45:31.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ nemažino žaidimo tempo ir trečio kėlinio viduryje susikrovė rekordinę 17 taškų persvarą (57:40).

Ketvirtajame kėlinyje viskas tarsi apsivertė. Jonavos „Cbet“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 15:0 ir taip rezultatą pirmą kartą rungtynėse persvėrė į savo pusę – 65:63, tačiau netrukus tolimą metimą pataikęs Deividas Gailius pranašumą sugrąžino „Neptūnui“.

Įtempta dvikova vyko iki paskutinės rungtynių sekundės, kai lemiamą tolimą metimą pataikė Edvinas Šeškus ir Jonavos ekipa iškovojo vienuoliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Jonavos ekipos gretose debiutavo Jeffrey Garrettas, kuris per 30 minučių pelnė 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius 19 (5/7 dvit., 9 atk., 3 rez. perd.), Deividas Gailius 19 (4/5 trit.), Julius Jucikas 15 (6/5 dvit.)

„CBet“: Evaldas Šaulys ir Edvinas Šeškus po 13, Jeffrey Garrettas 10 (9 atk.), Lachlanas Andersonas 10.