Kėdainių klubo sąskaitoje – legionierių nukalta šešta sezono pergalė

2022-04-11

Pirmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate šeštą sezono pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (6-19) klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose užtikrintai susitvarkė su svečiais iš Šiaulių – „Šiaulių-7Bet“ (12-13) krepšininkais.

Kėdainių ekipa namuose varžovus nugalėjo nesunkiai 93:83 (29:26, 24:14, 19:24, 21:19).

Pamatus pergalei G. Petrausko auklėtiniai pasistatė dar iki ilgosios pertraukos. Į priekį legionieriaus Sveno Smajlagičiaus vedama ir įspūdingą puolimą demonstravusi Kėdainių ekipa jau po antrojo kėlinio skaičiavo dviženklį pranašumą (53:40).

Trečiajame kėlinyje Antano Sireikos vadovaujami šiauliečiai atsilikimą dar sugebėjo sumažinti, tačiau didelės intrigos lemiamas ketvirtis neatnešė. Štai likus 3,5 minutės komandas jau skyrė rekordinis 22 taškų Kėdainių ekipos pranašumas (92:70). Rungtynių pabaigoje per paskutines 3 minutes šeimininkai pelnė vos vieną tašką, todėl svečiams atsilikimą pavyko ženkliai sumažinti, tačiau laiko išsigelbėti jau buvo per mažai.

Pergalės link „Nevėžį-Optibet“ atvedė trys aikštėje dominavę užsieniečiai krepšininkai. S. Smajlagičius pataikė 7 dvitaškius ir 4 tritaškius bei surinko 26 taškus, jam puikiai talkino „Betsafe-LKL“ snaiperio konkurso nugalėtojas Rihardas Kuksikas: latvis pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, o dar įspūdingesnę kovą po krepšiais pademonstravo Amaras Sylla. Senegalietis pelnė 16 taškų ir atkovojo net 13 kamuolių.

Šiauliečių gretose rezultatyviausias buvo Martynas Varnas. Gynėjas pelnė 19 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. 15 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus pralaimėjimo fone pridėjo įspūdingas asmenines rungtynes sužaidęs Donatas Sabeckis.

Po šių rungtynių permainų turnyro lentelėje nėra. Kėdainių ekipa su šešiomis pergalėmis lieka 9 vietoje, o Šiaulių klubas su dvylika pergalių lieka penktoje pozicijoje.

„Nevėžis-Optibet“: Svenas Smajlagičius 26 (7/11 dvit., 4/12 trit.), Rihardas Kuksikas 18 (6 atk. kam.), Amaras Sylla 16 (13 atk. kam.), Marius Valinskas 10.

„Šiauliai-7Bet“: Martynas Varnas 19 (4 rez. perd.), Donatas Sabeckis 15 (9 rez. perd.), Isaiah Armwoodas 14, Giedrius Staniulis 12.