Į atkrintamąsias – su vėjeliu: „Lietkabelio“ siautulys uždarė sezoną Kėdainiuose

2022-04-27

Galingai startavęs ir pirmosiomis minutėmis beveik visus reikalus sutvarkęs Panevėžio „Lietkabelis“ (23-7) pabaigė „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną nesudėtinga pergale. Jau prieš kurį laiką trečiąją vietą užsitikrinę Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 85:60 (33:21, 16:13, 20:13, 16:13) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-23) krepšininkams.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Kasparas Beržinis, o naudingiausiai žaidė Kristupas Žemaitis, kurio sąskaitoje – 5 taškai, 10 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovoti kamuoliai ir 21 naudingumo balas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Svenas Smajlagičius.

Be Vytenio Lipkevičiaus ir Nikola Radičevičiaus žaidę panevėžiečiai tritaškius metė 42 proc. taiklumu (10/24), kuomet varžovai – tik 16 proc. (4/26). Kovą dėl atšokusių kamuolių „Lietkabelis“ laimėjo 39:31.

Gedimino Petrausko treniruojamos komandos sezonas pasibaigė – „Nevėžis-Optibet“ liko dešimtoje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietoje. Panevėžio klubo varžovas ketvirtfinalyje vis dar nėra aiškus – juo gali tapti „Šiauliai-7bet“ arba Klaipėdos „Neptūnas“.

„Lietkabelis“ jau pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą 20:9, o netrukus svečiai sugebėjo atsiplėšti dar labiau – 28:12.

Kėdainių klubas kuriam laikui varžovus pristabdė, tačiau po pertraukos svečiai vėl pradėjo bėgti į priekį ir atitrūko 69:45. Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas.

„Šiose rungtynėse ruošėmės atkrintamosioms. Dabar svarbiausia pailsėti ir būti pasirengus ketvirtfinaliui. Sunku pasakyti, koks rezultatas patenkins mane atkrintamosiose. Būsiu laimingas, jei baigsime jas pergale“, – spaudos konferencijoje kalbėjo N. Čanakas.

„Ne tiek gaila rezultato, kiek gaila matyti mūsų vyrus ketvirtajame kėlinyje. Noro yra, bet klaidos visiškai žioplos pasidarė dėl nuovargio. Dėkojame sirgaliams, kurie palaikė mus, stengėmės kovoti šiandien dėl jų“, – sakė pralaimėtojų vairininkas G. Petrauskas.

„Nevėžis-Optibet“: Svenas Smajlagičius 18, Darylas Doualla 12, Domantas Vilys 11, Dominykas Stenionis 8 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kasparas Beržinis 15 (6 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 14, Karolis Giedraitis 13, Dovydas Giedraitis 11.