Be intrigos: visą mačą pirmavęs „Lietkabelis“ nugalėjo „Šiaulius“

Autorius: E.Kirvelaitis
2016-12-20
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Panevėžiečiai išvykoje 98:78 lengvai susitvarkė su „Šiaulių“ ekipa.

Dviženklis. Rungtynes galingai pradėjęs „Lietkabelis“ jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (6:16).

Dominavimas. Svečiai išlaikė persvarą ir likusią kėlinio dalį bei po pirmų dešimties minučių pirmavo – 17:29.

20. Kšištofas Lavrinovičius smeigė tolimą metimą ir skirtumas tarp komandų peržengė 20 taškų ribą (18:39).

Saugi persvara. „Šiauliai“ buvo sumažinę atsilikimą iki 15-os, tačiau vėl susiėmę panevėžiečiai prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje saugia persvara – 31:52.

Priartėjo. Po ilgosios pertraukos sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai po Dariaus Gvezdausko tritaškio sumažino atsilikimą iki 11-os (50:61).

Neatleido. Ketvirčio pabaigoje vėl geriau sužaidė „Lietkabelis“, kuris prieš lemiamą kėlinį susikrovė triuškinamą pranašumą – 54:76.

30. Ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo 9 taškais iš eilės ir skirtumas dar labiau išaugo (54:85).

Dvigubas dublis. Žygimantas Janavičius surinko dvigubą dublį – įžaidėjas pelnė 13 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pergalė. Likusioje ketvirčio dalyje „Lietkabelis“ vadžių nebeatleido ir šventė užtikrintą pergalę – 78:98.

Šiauliai“: Vladas Koreniukas 24 tšk., Darius Gvezdauskas 14 tšk., Martynas Echodas (8 atk. kam.) 11 tšk., Donatas Sabeckis (10 rez. perd.) 5 tšk.

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 23 tšk., Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) 13 tšk., Donatas Tarolis 11 tšk., Benas Madgenas 9 tšk., Tadas Rinkūnas, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius ir Simas Galdikas po 8 tšk.