„Wolves“ gretose – puolėjas iš Prancūzijos
„Wolves“ nuotr.

„Wolves“ gretose – puolėjas iš Prancūzijos

Autorius: LKL.lt
2022-08-10

„Wolves“ komandą papildė trečiasis legionierius. Į Lietuvą iš Prancūzijos persikels šios šalies krašto puolėjas Hugo Invernizzis. Su krepšininku pasirašyta vienerių metų trukmės sutartis.

Išskirtinai tik savo gimtosios šalies komandose žaidęs 29 metų 196 cm ūgio žaidėjas, garsėjantis snaiperio savybėmis, pastaruosius trejus metus praleido Limožo CSP gretose.

Visas rungtynes pradėjęs starto penkete, krepšininkas Prancūzijos stipriausios lygos čempionate vidutiniškai rinko po 7,3 taško, iš toli atakuodamas 42 proc. taiklumu, atkovojo po 4,5 kamuolio ir atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo, aikštelėje praleisdamas po 30,3 minutės.

H. Invernizzis sukaupė solidžią patirtį žaidžiant Europos klubiniuose turnyruose, kuriuose dalyvauja nuo 2015 metų. 2021-2022 m. FIBA Čempionų lygos sezone Limožo komandai jis pelnė po 9,3 taško, atkovodavo po 4,3 kamuolio ir rezultatyviai jį perdavė po 3,7 karto per rungtynes, surinkdamas po 14,5 naudingumo balo.

Per savo karjerą be Limožo CSP krepšininkas taip pat atstovavo Strasbūro IG ir Nantero „Nanterre 92“ klubams.

2019 metais naujasis „Wolves“ legionierius pirmą kartą užsivilko nacionalinės Prancūzijos rinktinės marškinėlius viename iš atrankos į pasaulio čempionatą etapų. Kvietimo prisidėti prie rinktinės H. Invernizzis sulaukė ir atrankoje į 2022 metų Europos pirmenybes. 

„Hugo yra žaidėjas, kuris vien savo buvimu aikštelėje atvers galimybes pilnai atsiskleisti kitiems komandos žaidėjams. Tai labai patyręs, ilgus metus sėkmingai Prancūzijoje rungtyniavęs puolėjas, pasižymintis labai geru metimu iš distancijos, puikiai skaitantis žaidimą ir skirstantis kamuolį. Tuo pačiu tai tvirtas, kovingas krepšininkas, kuris taip pat solidžiai ginasi. Džiaugiamės, kad jis prisijungė prie mūsų ir tikimės, kad Hugo taps labai svarbia grandimi mūsų sudėtyje, leisiančia propaguoti atvirą ir greitą žaidimo stilių“, – teigia „Wolves“ klubo krepšinio operacijų vadovas Algimantas Bružas.

H. Invernizzis – dešimtasis komandą papildęs žaidėjas. „Wolves“ ekipos komplektacijai artėjant prie pabaigos, sutartis su naująja komanda turi lietuviai Adas Juškevičius, Kristupas Žemaitis, Regimantas Miniotas, Eigirdas Žukauskas, Mindaugas Lukauskis, Arnas Beručka ir Vitalijus Kozys, taip pat argentinietis Marcosas Delia ir amerikietis Ahmadas Caveris.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris