„Pieno žvaigždės" paskutinę sekundę palaidojo „Neptūną" (video)

2016-12-17
„Tete-a-Tete Casino - LKL" čempionato rungtynėse Pasvalyje virė įtempta kova. Joje pergalę paskutinę sekundę iškovojo „Pieno žvaigždžių" krepšininkai antrą kartą šį sezoną įveikę „Neptūną" 70:67.

IŠPLĖŠĖ. Rezultatui esant 67:67, Pasvalio ekipa turėjo 12 sekundžių atakai. Po paprašytos minutės pertraukėlės, D. Low prie savęs pritraukė kelis varžovus, o kampe prie tritaškio laisvas likęs ir perdavimą gavęs O. Olisevičius nokautavo varžovus pergalingu tritaškiu. „Neptūnas" dar turėjo 0.1 sekundės, tačiau per tokį laiką jau nieko nuveikti nesugebėjo.

VĖLAVO. Mačas prasidėjo vėliau nei planuota, nes abi komandos buvo pasiruošusios žaisti balta apranga. Galiausiai „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams teko žaisti su mėlyna apranga, su kuria komanda rungtyniauja išvykose.

PIRMASIS. „Pieno žvaigždžių“ ekipa pirmąjį dvitaškį rungtynėse pataikė likus vos 50 sekundžių iki pirmojo kėlinio pabaigos. Iki tol 4 mesti dvitaškiai skriejo pro šalį.

IŠ TOLI. Pirmajame kėlinyje Pasvalio krepšininkai rėmėsi tolimais metimais. Vien per pirmas 10 minučių „Pieno žvaigždžių“ komanda metė 12 tritaškių iš kurių pataikė 4. Per visą mačą Pasvalys atliko 32 tolimus metimus. Vien S. Babrauskas išmetė 14 tritaškių, o pataikė 4.

NEPADĖJO. „Neptūnas“ užtikrintai laimėjo kova po krepšiu 41:30. Tačiau didelės naudos uostamiesčio krepšininkams tai neatnešė. Klaipėdiečiai pelnė vos 6 taškus antru bandymu.

NESISEKĖ. J. Baronui šios rungtynės buvo ypač nesėkmingos. Iki tol visus baudos metimus čempionate pataikęs krepšininkas, šiose rungtynėse prametė du.  Be to, netaikliai Klaipėdos klubo legionierius atakavo ir iš dviejų bei trijų taškų zonos - 20-ties procentų taiklumu. O išvis krepšininkas  surinko 10 taškų.

LĖTAI. Abi komandos stengėsi žaisti pozicinį žaidimą, o lėkti į greitas atakas progų beveik nebuvo. Greitomis atakomis nebuvo pelnytas nė vienas taškas per visą mačą.

TRAUMA. Ketvirtojo kėlinio pradžioje susižeidė Pasvalio krepšininkas E. Dimša. Ant parketo nukritęs krepšininkas susiėmė už peties ir buvo priverstas palikti aikštelę. Į ją krepšininkas nebegrįžo.

REZULTATYVIAUSI. „Pieno žvaigždės": D. Low 20, S. Babrauskas 13, A. Agafonovas ir N. Balashovas po 10.

„Neptūnas": M. Mažeika ir M. Kačinas po 11, J. Baron 10, O. Johnson 9.