Panevėžyje „Wolves“ nugalėjo „7bet-Lietkabelį“

Autorius: bcwolves.lt
2022-09-13

Naujai suburta BC „Wolves“ ekipa išlaikė pirmąjį „Betsafe-LKL“ prizininkų testą. Rimo Kurtinaičio treniruojama komanda svečiuose 84:66 (19:15, 31:16, 13:19, 21:16) įveikė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“, iškovodama penktą pergalę iš šešių pasiruošimo artėjančiam sezonui cikle.

„Wolves“ gretose debiutavo iš nacionalinės rinktinės sugrįžę Kristupas Žemaitis ir Eigirdas Žukauskas, o į pergalę vedė net 30 taškų surinkęs amerikietis Ahmadas Caveras.

Nors mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kėlinio viduryje „Wolves“ be atsako pelnė 8 taškus, o jam artėjant prie pabaigosnutolo 7 taškų atstumu – 19:12.

Per keturias antro kėlinio minutes svečiai pademonstravo puikią gynybą, leisdami varžovams pelnyti vos tašką, tuo tarpu patys jų surinko 15 ir susikrovė dviženklį pranašumą (34:16), kuris prieš ilgąją pertrauką perkopė ir 20 taškų ribą – 42:21.

Trečiajame ketvirčiui artėjant link pabaigos, iniciatyvą į savo rankas perėmė „7bet-Lietkabelis“ pasinaudojęs keliomis vilkų klaidomis ir pražangomis gynyboje, siuntusiomis panevėžiečius prie baudų metimo linijos. Šeimininkų taškų deficitas ištirpo iki 12 taškų (60:48).

Vis tik, išklausę R. Kurtinaičio nurodymus, paskutines 10 minučių sužaidė užtikrintai, susigrąžino turėtą solidžią persvarą ir ją išlaikė iki dvikovos pabaigos.

Vilkai šiose rungtynėse vertėsi be traumuoto Arno Beručkos ir iš Argentinos dar neatvykusio vidurio puolėjo Marcoso Delios.

„Wolves“ komandoje pasižymėjo: Ahmadas Caveras 30 (6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 13 (6 rez. perd.), Vitalijus Kozys 11, Regimantas Miniotas (14 atk. kam.) ir Hugo Invernizzi po 10, Adas Juškevičius 8, Vaidas Čepukaitis 2. Eigirdas Žukauskas ir Tomas Pačėsas nepasižymėjo, Herkus Kumpys aikštėje nepasirodė.

„7bet-Lietkabelio“ komandai Željko Šakičius įmetė 16, Gabrielius Maldūnas 13, Paulius Murauskas 11 taškų.