Pristatytas naujasis „Betsafe-LKL“  sezonas
LKL nuotr.

Pristatytas naujasis „Betsafe-LKL“ sezonas

Autorius: LKL.lt
2022-09-19

„Betsafe-LKL“ naujojo sezono kovos nenumaldomai artėja – pirmasis mačas vyks jau šį šeštadienį. Tačiau prieš tai sostinėje pirmadienį buvo surengta jubiliejinį sezoną pristatanti konferencija, kurioje lygos atstovai kalbėjo apie šiemet laukiančius pokyčius ir naujoves.

Konferencijos pradžioje įžanginį žodį taręs lygos prezidentas Remigijus Milašius pabrėžė sezono išskirtinumą – ypatingą jubiliejų ir naujų pirmenybių komandų įsiliejimas.

„Sezonas – šventinis, lygai sueina 30 metų, tai – ypatinga šventė. Taip pat turėsime 12 komandų – įgyvendinau savo svajonę, kurią turėjau ateidamas čia savo programoje.

Dvylikta komanda – „Gargždai“, laimėję NKL, pateko pas mus neturėdami salės. Mes, žiūrėdami į priekį, padarėme išimtį ir leidome žaisti Palangoje, kol nebus pastatyta salė.

„Dzūkijos“ klubo savininkai pasikeitė, dabar tai jau yra „Wolves“. Komanda kelia sau ambicingus planus, šiemet jų biudžetas apie 4 mln. eurų, reikalui esant gali ir padidėti. Toks įsiliejimas mums yra labai svarbus“, – apie ryškiausią pasikeitimą kalbėjo lygos vadovas.

Taip pat R. Milašius pasidžiaugė ir išaugusiu TV rungtynių kiekiu.

„Šis sezonas bus ypatingas tuo, kad bus daugiau televizinių rungtynių, rodysime netoli 140 mačų. Sekmadieniais per BTV rodysime po dvejas rungtynes. Tai padės klubams plėtoti marketingą, atidirbti rėmėjams ir pritraukti naujų. Mes, kaip administracija, ieškome būdų, kaip padėti klubams, kad jie neturėtų problemų sezono metu“, – pasakojo R. Milašius.

Lygos generalinė direktorė Rasa Liuimienė padėkojo lygos partneriams, kurie nenusisuko net ekonominio sunkmečio laiku.

„Šiuo metu intensyviai formuojame kitų metų biudžetą ir matome, kad viskas brangsta, todėl esame dėkingi visiems savo partneriams, kurie nepabūgo sunkių nūdienos sąlygų. Tikime, kad pavyks viską įgyvendinti, kokybė nenukentės ir galėsime džiaugtis rezultatais visomis prasmėmis“, – teigė R. Liuimienė.

„Betsafe-LKL“ teisėjų vadovas Algimantas Pavilonis papasakojo, kokias naujoves išvysime arbitrų tarpe.

„Planavome turėti 22 teisėjus, turėsime 21. Deja, iš jų trys negali judėti aikštelėje, treniruotis. Gaila, kad tarp jų yra patyrusių teisėjų, ramsčių. Tomui Jasevičiui, Olegui Barkovskiu ir Viliui Mačiulaičiui linkiu reabilituotis po operacijų. Tai galimybė kitiems pretendentams pasirodyti. 2 teisėjai teisėjaus atrankinėse Čempionų lygos kovose – Gvidas Gedvilas ir Gintaras Mačiulis. Visus teisėjus žinome, jie teisėjavo ikisezoniniuose turnyruose.

Išplėtėme skubios peržiūros sistemos techninę įrangą. Vietoj 4 kamerų dabar bus 8 – dvigubai daugiau. Dalis jų bus skirta profesinei veiklai – peržiūroms įvairiais kampais“, – sakė A. Pavilonis.

Su tituliniu lygos rėmėju „Betsafe“ buvo pasirašyta nauja ilgalaikė sutartis.

„Mūsų partnerystė išsivystė į draugystę. Su „Betsafe“ mes tapome draugais, o tai įsiprasmina per turinio projektus, vienas ryškiausių pavyzdžių – visuotinė snaiperio atranka. Šiemet tai kelsime į dar aukštesnį lygį. Taip pat turime pamėgtą ir kertinį mūsų projektą – „Betsafe Mic‘d Up“, – apie pratęstą sutartį kalbėjo lygos vykdomasis direktorius Justinas Liaudinskas.

„Ryšys su lyga yra labai šiltas, džiaugiuosi, kad tęsiame bendradarbiavimą. Sporto lažybose esame vieni stipriausių, todėl sporto rėmimas mums yra labai artimas. Jaučiame lygos augimą, populiarumą, produktų pasiekiamumą žiūrovams, tą vertiname ir džiaugiamės būdami šalia“, – antrino „Betsafe“ vykdomasis direktorius Aurimas Šilys.

Taip pat buvo pristatytas unikalus projektas, kurį kartu su „Betsafe-LKL“ vykdys estų įmonė „Cryplect“.

„Pagaliau turėsime savo „Fantasy“ lygą, tai bus beprecedentis sprendimas – žaidimas bus susietas su skaitmeninėmis, kolekcinėmis NFT kortelėmis. Sirgalius kviesime kolekcionuoti žaidėjus skaitmeniniame formate. Tas korteles bus galima įdarbinti „Fantasy“ žaidime. Su projektu startuosime lapkričio 6 dieną, kuomet žais „Rytas“ ir „Žalgiris“, – naująjį projektą pristatė J. Liaudinskas.

30-ojo „Betsafe-LKL“ sezono startas – rugsėjo 24 dieną.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris