Dar vieną pergalę į sąskaitą Jonavos ekipa įsirašė prieš kėdainiškius
Jonavos „CBet“ nuotr.

2022-10-01

Jonavos „CBet“ (2-0) komanda pasiekė antrąją pergalę naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 71:64 (25:20, 18:14, 17:15, 11:15) įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-2).

Šeimininkai po truputį pradėjo krautis persvarą nuo susitikimo pradžios, kuomet Jeffery Garrettas bei Artūras Valeika surengė gerą atkarpą – 22:14. Skirtumą pamažino Marius Valinskas, tačiau J.Garrettas įsūdė dar du metimus – jie vėl leido „CBet“ jaustis ramiau – 29:22. Galiausiai skirtumas tapo dviženklis (37:27), o po dviejų kėlinių kėdainiškiai atsiliko 34:43.

Po pertraukos Paulius Petrilevičius tapo „Nevėžio-Optibet“ išsigelbėjimo – būtent jo metimai mažino deficitą (40:47), tiesa, kitoje aikštės pusėje prabilo Edvinas Šeškus. Jo lyderystė padėjo „CBet“ susigrąžinti solidžią persvarą – 60:46.

Paskutiniame ketvirtyje Kėdainių ekipa vėl siekė artėti (53:62), tačiau neįstengė kvėpuoti į nugaras varžovams. Galiausiai Martino Laksos tritaškis ir Gorano Huskičiaus dviejų taškų vertės metimas artino prie pergalės jonaviečius – 69:55. Kuomet skirtumas mažėjo (71:61), Virginijus Šeškus dar paprašė dviejų minutės pertraukėlių, bet pergalės šeimininkai nebepaleido.

Jonavos ekipa turėjo du ryškius lyderius: E.Šeškus pasižymėjo 18 taškų, o J.Garrettas – 17.

Koją anksčiau susižeidęs Vytautas Šulskis žaidė, bet per 30 minučių pelnė 4 taškus, klydo 4 kartus ir rinko -4 naudingumo balus.

„CBet“: Edvinas Šeškus 18, Jeffery Garrettas 17 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Artūras Valeika 10 (5 atk. kam.), Goranas Huskičius ir Martinas Laksa – po 8.

„Nevėžis-Optibet“: Paulius Petrilevičius 16, Artūras Žagaras 14 (3/5 trit.), Marius Valinskas 12, Danielius Lavrinovičius 7 (6 atk. kam.).

„Labai patekintas pergale, nes po rungtynių su rumunais buvo nekokia nuotaika. Šiandien komanda buvo kitokia. Laksa žaidžia su skilusiu šonkauliu, Šulskis – su trūkusiu raumeniu, Sederevičius su rankos įtvaru. Ačiū vyrams“, – džiaugėsi Virginijus Šeškus.

„Niekaip negalėjome užsikabinti, jei kliudė ne gynyba, tai puolimas. Atrodė, atakas sustabdėme, bet laisvi nepataikėme. Neradome vaistų susikurti metimams, nors turime ne vieną ir ne du derinius ant metikų“, – kalbėjo Gediminas Petrauskas.