Keturios iš keturių: Jonavos klubas dramatiškai triumfavo Pasvalyje

Autorius: lkl.lt
2022-10-10

Pirmadienio vakarą ketvirtą sezono pergalę iš tiek pat galimų „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Jonavos klubas (4-0).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 92:90 (17:23, 21:24, 25:21, 29:22) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-2) ekipą.

Dramatišką pergalę Jonavos ekipai išplėšė legionierius Goranas Huskičius. Serbas likus 13 sekundžių sugebėjo pataikyti sudėtingą dvitaškį su pražanga, realizuoti baudos metimą ir suteikti svečiams dviejų taškų pranašumą (92:90).

Pasvalio komanda dar turėjo minutės pertraukėlę, tačiau po jos, išsigelbėti nebepavyko. Dustinas Ware'as sudėtingu tritaškiu metimu bandė išplėšti pergalę, tačiau amerikiečio metimas tikslo nepasiekė.

Būtent D. Ware'as ir buvo arti to, kad pats dar kiek anksčiau padovanotų Pasvalio ekipai trečią sezono pergalę. Gynėjas likus 35 sekundėms pataikė tritaškį ir suteikė šeimininkams vieno taško pranašumą (89:90).

Vis dėlto, paskutinėmis akimirkomis užtikrinčiau sužaidė šiame sezone pralaimėjimo dar nepatyrę Jonavos klubo kepšininkai.

Triumfavę jonaviečiai šioje dvikovoje pademonstravo įspūdingą charakterį. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje Jonavos ekipa turėjo 12 taškų deficitą (53:65), tačiau lemiamu metu sužaidė įspūdingą atkarpą ir sugrąžino intrigą į rungtynes.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė per 12 paskutinių rungtynių minučių. Stipriai atsilikinėjusi Jonavos komanda surengė spurtą net 30:13 ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgavo apčiuopiamą pranašumą (83:78).

Labiausiai prie pergale pasibaigusio spurto prisidėjo Jonavos ekipos legionierius Jeffrey Garettas. Amerikietis pelnė net 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Paskutinio pergalingo metimo autorius G. Huskičius pelnė 20 taškų ir sugriebė 6 kamuolius. Serbo sąskaitoje 28 naudingumo balai.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Justas Furmanavičius. Jo sąskaitoje 20 taškų, tačiau nė vieno kamuolio neatkovojęs ir tris rezultatyvius perdavimus atlikęs puolėjas su 16 naudingumo balų nebuvo pats efektyviausias komandoje.

Už lietuvį naudingiau Pasvalio ekipoje žaidė D. Ware'as. Lemiamo metimo nepataikęs amerikietis surinko 18 taškų ir 17 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Justas Furmanavičius 20 (3 rez. perd.), Dustinas Ware‘as 18 (3/8 trit.), Ignas Vaitkus 16, Dorde Dželetovičius 14.

„Cbet“: Jeffrey Garettas 26 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), Goranas Huškičius 20 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Dovis Bičkauskis 13 Edvinas Šeškus 11.

Kol kas viską laimintis Jonavos klubas rikiuojasi tarp trijų stipriausių lygos komandų. Dvi pergales per keturis mačus surinkusi Pasvalio komanda kol kas šešta.