Galingai pabaigą sužaidę „Šiauliai“ nukovė Prienų ekipą

Autorius: lkl.lt
2022-10-10

Pirmadienio vakarą antrą sezono pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiaulių“ (2-2) klubas.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose be didesnio vargo 97:89 (25:25, 25:22, 21:22, 26:20) įveikė Prienų „Labas GAS“ (0-4).

Intriga Šiaulių miesto arenoje gyva išliko iki pat trečiojo kėlinio pabaigos. Visą laiką rungtynės vyko taškas į tašką, iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios nė viena komanda nė karto neturėjo dviženklės persvaros.

Vis dėlto, lemiamą atkarpą šeimininkai žaidė kur kas solidžiau už varžovus ir vos prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui nuskuodė užtikrintos pergalės link. Per pirmas penkias kėlinio minutes Šiaulių klubas pademonstravo geležinę gynybą, laimėjo atkarpą 15:3 ir nutolo 15 taškų skirtumu (87:72).

Per likusias penkias minutes svečiai iš Prienų dar toli gražu nepasidavė ir gerokai sumažino atsilikimą (95:89), tačiau šiauliečių įgytas pranašumas jau buvo per didelis.

Įspūdingas, geriausias šio sezono rungtynes sužaidė Donatas Sabeckis. Kaunietis buvo visai šalia dvigubo dublio su 21 tašku, 6 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Geriausiam rungynių žaidėjui neblogai talkino Šiaulių komandos naujokas Kyle'as Mangasas. Amerikietis prie pergalės pridėjo 14 taškų.

Dar vieną solidų pasirodymą surengė Danijos rinktinės krepšininkas Jonas Bergstedtas. Aukštaūgis liko šalia dvigubo dublio su 11 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais.

Prienų ekipoje ryškiausias buvo legionierius Brandonas Brownas. Įžaidėjas pelnė 21 tašką.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 21 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle'as Mangasas 14 (4 atk. kam.), Arminas Urbutis 12 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Jonas Bergstedtas 11 (8 atk. kam).

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 21, Dominykas Domarkas 13 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Karolis Giedraitis 12, Mintautas Mockus 10.

Šiaulių klubui tai antroji pergalė iš eilės. Po dviejų nesėkmių sezono starte, A. Sireikos auklėtiniai įveikė Gargždų ir dabar Prienų ekipą.

Praėjusiame sezone paskutinę vietą užėmęs Prienų klubas šiame sezone po keturių turų lieka be pergalių.

Artimiausias rungtynes „Šiaulių“ komanda žais spalio 17 dieną. Išvykoje A. Sireikos kariaunos laukia Vilniaus „Rytą“ nugalėjusio Kėdainių klubo išbandymas.

„Labas GAS“ spalio 18 dieną namuose priims stipriai buksuojantį Klaipėdos „Neptūną“.