„Wolves“ ekipoje – talentas iš Filipinų
Foto: bcwolves.com

„Wolves“ ekipoje – talentas iš Filipinų

Autorius: bcwolves.com
2022-10-20

Lietuvoje rungtyniaus pirmasis ne tik šalies, bet ir Europos krepšinio istorijoje žaidėjas iš tolimųjų Filipinų. „Wolves“ komandą papildė 22 m. amžiaus gynėjas Juanas Gomezas de Liano, pasirašęs sutartį iki sezono pabaigos.

Studijų laikais žibėjęs šalies universitetų lygoje (UAAP), kurioje susižėrė ir naudingiausio žaidėjo, ir geriausio įžaidėjo asmeninius titulus, 185 cm ūgio krepšininkas profesionalią karjerą pradėjo dukterinėje Filipinų krepšinio asociacijos (PBL) D lygoje atstovaudamas „Marinerong Pilipino“ komandai.

Tais pačiais metais jis susilaukė pirmojo pakvietimo į nacionalinę rinktinę. Debiutas vilkint rinktinės marškinėlius buvo sėkmingas – Azijos čempionato atrankos etape J. Gomezas de Liano rinko po 12 taškų, iš toli atakuodamas 47 proc. taiklumu, ir atliko po 3 rezultatyvius perdavimus.

Vienu iš ryškiausių Filipinų krepšinio talentų laikomo žaidėjo karjera praėjusį sezoną pasuko į Tokijo „Earth Friends Tokyo Z“ komandą Japonijos B2 lygoje. Nepaisant to, kad J. Gomezas de Liano buvo išrinktas tarp kylančių lygos žvaigždžių, dėl užklupusių traumų Tekančios saulės šalyje įsitvirtinti nepavyko. Komandai nerodant norimų rezultatų, legionieriaus iš Filipinų, pelnydavusio po 5,3 taško ir atlikdavusio po 2,5 rezultatyvaus perdavimo, paslaugų buvo atsisakyta.

Sezoną gynėjas užbaigė Surabajos „CLS Knights“ (Indonezija) gretose ASEAN krepšinio lygoje, taip pat dalyvavo šios lygos 3x3 krepšinio čempionate, o vasarą sugrįžo į „Marinerong Pilipino“ komandą gimtojoje šalyje bei sulaukė kvietimo prisidėti prie nacionalinės rinktinės atrankos į pasaulio čempionatą lange. 

„Norime plėsti savo sirgalių auditoriją už Lietuvos ribų. Juanas yra tas žaidėjas, kuris, tikimės, padės mums įsilieti į krepšinį labai mylinčią Filipinų rinką. Tai yra jaunas, ambicingas ir, svarbiausia, labai motyvuotas mokytis, tobulėti ir žaisti mūsų komandoje žaidėjas. Tikimės, kad mes jam padėsime paaugti kaip krepšininkui ir jis pasinaudos šansais aikštelėje“, – naująjį komandos legionierių pristatė „Wolves“ prezidentas Rimantas Kaukėnas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris