Alytuje – Sunki BC „Wolves“ pergalė prieš „Šiaulius“

2022-10-24

Pirmadienio vakarą penktą pergalę per šešerias rungtyes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo BC „Wolves“ (5/1) komanda.

„Vilkai“ namuose Alytuje 89:78 (23:16, 24:26, 22:25, 20:11) įveikė „Šiaulių“ (3/3) klubą.

Su 5 iškovotomis pergalėmis ir 1 pralaimėjimu BC „Wolves“ ekipa dalijasi 2-3 vietas su tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį turinčia Jonavos komanda.

Rungtynės tris kėlinius vyko taškas į tašką, beveik visą laiką priekyje 3-10 taškų skirtumu buvo šeimininkai, tačiau Antano Sireikos auklėtiniai vis surasdavo būdų, kaip neleisti varžovams galutinai „perlaužti“ dvikovos.

Vis dėlto, lemiamą ketvirtą kėlinį kur kas galingiau žaidė Rimo Kurtinaičio kariauna. Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos „vilkai“ turėjo dviženklį pranašumą (87:77) ir jį sugebėjo išsaugoti. Per paskutines 3 minutes abi komandos kartu sudėjus pelnė viso labo 3 taškus.

Įspūdingas rungtynes sužaidė BC „Wolves“ ekipos vienas lyderių Adas Juškevičius. Snaiperis kone visą rungtynių laiką nuo pat jų pradžios prabildavo taikliais metimais, pataikė 5 iš 9 tritaškių ir viso surinko 23 taškus bei 30 naudingumo balų.

Tiek pat naudingas šioje dvikovoje nugalėtojų gretose buvo ir Ahmadas Caveras. Amerikietis pelnė 19 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir taip pat užfiksavo 33 naudingumo balų rodiklį.

BC „Wolves“ šioms rungtynėms registravo klubo naujoką iš Filipinų Juaną Gomezą de Liano, tačiau legionierius aikštėje nepasirodė.

Rezultatyviausias aikštės žaidėjas šįkart buvo Martynas Varnas. „Šiaulių“ ekipos puolėjas pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 3/6 trit.) ir surinko 27 naudingumo balus.

BC „Wolves“: Adas Juškevičius 23 (5/9 trit., 30 naud. bal.), Ahmadas Caveras 19 (7 rez. perd., 30 naud. bal.), Hugo Invernizzi 17 (4/6 trit.), Regimantas Miniotas 9, Mindaugas Lukauskis 8.

„Šiauliai“: Martynas Varnas 25 (8/11 dvit., 3/6 trit.), Arminas Urbutis 16 (5 atk. kam.), Jonas Bergstedtas 15, Paulius Danusevičius ir Kyle'as Mangas po 6.

Artimiausias rungtynes BC „Wolves“ žais spalio 29 dieną. Rimo Kurtinaičio kariauna namuose priims čempionų Vilniaus „Ryto“ komandą.

Šiauliečiai spalio 31 dieną namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.