Panevėžio ekipa pratęsė „Labas GAS“ pergalių badą

2022-10-30

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-2) didžiąją rungtynių dalį pirmavo tvirtai, tačiau paskutiniame ketvirtyje leido Prienų „Labas GAS“ (0-7) ekipai atkurti intrigą.

Nepaisant to, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos mače Nenado Čanako auklėtiniai 96:77 (30:15, 25:21, 18:20, 23:21) įveikė prieniškius.

Nors Panevėžio komanda pabandė pabėgti mačo pradžioje, šeimininkai greitai prisivijo – 9:9. Vis tik netrukus Beno Griciūno ir Gyorgy Golomano taškai vėl didino svečių persvarą (16:10), o Vytenio Lipkevičiaus tritaškis skirtumą vertė dviženkliu – 23:12. Pirmą kėlinį „7bet-Lietkabelis“ užbaigė galingu puolimu ir pirmavo 30:15.

Prienų komandos situacija tik prastėjo, deficitas tapo triuškinamas (22:42), o prieš didžiąją pertrauką „7bet-Lietkabelis“ jautėsi ramiai – 55:36. Rokas Gadiliauskas ir Giedrius Bergaudas dar pabandė išlaikyti intrigą (60:75), o Mintautas Mockus sumetė baudas, tiesa, gerą šeimininkų atkarpą nutraukė Jamelas Morrisas.

Liko 6 minutės, M.Mockus vėl buvo taiklus (66:77), tad „Labas GAS“ turėjo visus šansus kautis iki galo. Vis tik laikas seko ir Panevėžio komanda nebepaleido pergalės iš rankų.

„7bet-Lietkabelio“ esminis vedlys buvo Kristianas Kullamae, pelnęs 25 taškus (4/7 trit.), atkovojęs 6 kamuolius ir rinkęs 24 naudingumo balus. Jam tai rezultatyviausias ir efektyviausias mačas „Betsafe-LKL“.

Stefanui Peno pakako 9 taškų (1/4 trit., 3/3 dvit.), 7 rezultatyvių perdavimų ir 17 naudingumo balų, kad irgi sužaistų sezono rungtynes.

Kitoje aikštės pusėje sezono asmeninius rekordus gerino Rokas Gadiliauskas (15 tšk., 8 atk. kam., 20 n.b.).

„Labas GAS“: Karolis Giedraitis 20 (4/8 trit.), Rokas Gadiliauskas 15 (8 atk. kam.), Džoko Šaličius 11, Brandonas Brownas 9, Mintautas Mockus 8.

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 25 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 15, Paulius Murauskas 13 (6 atk. kam.), Jamelas Morrisas 12, Benas Griciūnas ir Stefanas Peno (7 rez. perd.) – po 9.

„Slogiai pradėjome rungtynes, taip negalima. Neprisitaikėme prie varžovų fiziškumo. Vėliau kažkiek atsigavome, tris kėlinius sužaidėme apylygiai, bet reikėjo tai daryti nuo pradžių. Po tiek pralaimėjimų jaučiasi stresiukas ir psichologinė duobelė“, – kalbėjo Tomas Gaidamavičius.

„Antrą pusę žaidėme prasčiau nei pirmą. Yra skirtumas tarp komandos, kuri nori kažką laimėti ir kuri nori būti vidutinė – jei nenorime būti vidutiniai, turime kitaip uždaryti rungtynes“, – sakė Nenadas Čanakas.