28 taškų persvarą išbarstę „CBet“ vis tiek pasiekė revanšą Šiauliuose

2022-11-06

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau lyderių tempu žygiuoja Jonavos „CBet“ (7-1).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 89:85 (28:18, 20:17, 30:21, 11:29) nugalėjo „Šiaulius“ (4-4).

Pirmojoje mačo dalyje jonaviečiai itin dažnai klydo, prarasdami net 13 kamuolių, tačiau 15 taškų surinkusio Jeffery Garretto dėka atsidūrė priekyje – 48:35.

Antrąją mačo dalį „CBet“ pradėjo triuškinančiai ir po Gorano Huskičiaus dvitaškio atitrūko 28 taškų skirtumu (75:47). Vis dėlto tokia rungtynių eiga ramios pabaigos negarantavo, o atsitiesę šiauliečiai Martyno Varno pastangomis prisitraukė iki dešimties taškų, likus žaisti tris minutes – 75:85.

Komandos lemiamu metu keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais, o tai palanku buvo pirmavusiems svečiams. Likus minutei M. Varnas dvitaškiu su pražanga sušvelnino deficitą, o kamuolį perėmęs Eimantas Stankevičius pasižymėjo greitoje atakoje – 81:85.

Edvinas Šeškus tuomet prasižengė puolime, tačiau „CBet“ sugebėjo apsiginti, o Dovis Bičkauskis rungtynes pasižymėjo baudų metimais. Dar vieną svečių klaidą „Šiauliai“ pavertė dviem taškais, tačiau Danielis Baslykas užsidirbo techninę pražangą, o rungtynes uždarė Vytautas Šulskis.

Pavydėtiną universalumą demonstravo Goranas Huskičius. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 5, perėmė vieną ir prarado 2 kamuolius, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 20 naudingumo balų.

„CBet“ tokiu būdu pasiekė sudėtingą revanšą – dar ketvirtadienį Šiauliuose jie pralaimėjo Karaliaus Mindaugo taurės („Citadele KMT“) mūšį bei nuo pirmųjų minučių degė keršto troškimu.

Ši pergalė leido Jonavos klubui vėl dalintis pirmąją vietą lygoje su pagaliau suklupusiu Kauno „Žalgiriu“ (7-1).

„Šiauliai“: Martynas Varnas 28 (7/10 dvitaškių), Paulius Danusevičius 15 (10 atk. kam.), Jonas Zohore 14 (5 atk. kam.), Arminas Urbutis 9 (4/4 dvitaškių).

„CBet“: Jeffery Garrettas 19 (7/9 dvitaškių), Dovis Bičkauskis (4 klaidos, 4 per. kam.) ir Edvinas Šeškus (6 rez. perd., 7 klaidos) po 17, Martinas Laksa ir Goranas Huskičius (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 11, Vytautas Šulskis 9 (11 atk. kam.).