Nesustabdomas T. Lambrechtas kėdainiečiams nukalė pergalę prieš Jonavos ekipą
LKL nuotr.

2022-11-16

Po trumpos pertraukos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape prasidėjo antrasis ratas.

Po permainingos kovos namuose rungtyniavęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (3-1) 85:80 (18:15, 19:27, 24:21, 24:17) nukovė Jonavos „CBet“ (2-2) bei aplenkė šią ekipą B grupės turnyrinėje lentelėje.

Abi komandas į priekį vedė legionieriai. Kėdainiečių gretose dominavo Timas Lambrechtas, pelnęs 19 taškų (3/4 trit.), atkovojęs 9 kamuolius, išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs net 35 naudingumo balus.

Jonaviečių lyderis vėl buvo Jeffery Garrettas – 20 taškų ir 24 naudingumo balai. Jo ekipa šįkart vertėsi be vieno savo vedlių – Edvino Šeškaus.

Rungtynes Kėdainių arenoje stebėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ trenerių štabas. Panevėžiečiai jau šį šeštadienį „Betsafe-LKL“ pirmenybėse susidurs su Virginijaus Šeškaus ekipa.

Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, startavę 9:0. Visgi šeimininkai greitai atkuto ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo 18:15. Antrajame ketvirtyje jonaviečiai vėl perėmė iniciatyvą ir į pertrauką išsinešė 5 taškų pranašumą – 42:37.

Po pertraukos „CBet“ krepšininkai kurį laiką solidžiai pirmavo, bet prieš lemiamas dešimt minučių jų persvara vėl aptirpo, komandas skyrė metimas – 63:61.

Neilgai trukus Kėdainių ekipa persvėrė svarstykles į savo pusę ir likus kiek daugiau nei minutei pirmavo 80:74. Tačiau tuomet du iš eilės tolimus metimus realizavo J. Garrettas ir švieslentėje vėl degė lygybė – 80:80. Visgi šaltesnius nervus pademonstravę Gedimino Petrausko auklėtiniai galiausiai šventė sunkią pergalę – 85:80.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 19, Artūras Žagaras 17, Bradley Davisonas 15, Paulius Petrilevičius 12, Danielius Lavrinovičius ir Marius Valinskas po 9.

„CBet“: Jeffery Garrettas 20, Goranas Huskičius ir Vytautas Šulskis po 14, Dovis Bičkauskis 12, Lukas Kreišmontas 10.