„7bet-Lietkabelis“ išvargo dramatišką pergalę Jonavoje

2022-11-19

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (7-2), kuris svečiuose 91:88 (20:27, 21:23, 20:9, 30:29) palaužė Jonavos „CBet“ (7-2) klubą.

Jonavos ekipa geriau startavo ir po Martino Laksos bei Edvino Šeškaus tritaškių buvo priekyje 13:7. Jamelas Morrisas ėmė tempti į priekį panevėžiečius, kurie po Gyorgy Golomano tolimo šūvio su pražanga lygino rezultatą – 17:17. Jeffery Garrettas vėl atstatė „CBet“ persvarą (22:17), o tolimais metimais toliau besirėmę šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 27:20.

Antrajame kėlinyje J.Garrettas tęsė dominavimą, tad Jonavos klubas liko priekyje (35:24), kol J.Morrisas ir Paulius Murauskas neinicijavo „7bet-Lietkabelio“ spurto – 30:35. Svečių pražangos leido šeimininkams vėl susigrąžinti iniciatyvą (42:31), po dviejų ketvirčių „CBet“ buvo priekyje 50:41.

„CBet“ puolimas pastrigo trečiojo kėlinio pradžioje, o tuo sėkmingai naudojosi Panevėžio vyrai, priartėję ir po Jamelo Morriso metimo jau kvėpavę į nugaras – 52:53. G.Golomanas netrukus persvėrė rezultatą, tad nuo šio momento užvirė labai atkakli kova. Tik Vytenio Lipkevičiaus metimas paskutinę sekundę po trečio ketvirčio leido „7bet-Lietkabeliui“ turėti trapų pranašumą – 61:59.

„CBet“ puolimas pastrigo trečiojo kėlinio pradžioje, o tuo sėkmingai naudojosi Panevėžio vyrai, po Jamelo Morriso metimo jau kvėpavę į nugaras – 52:53. G.Golomanas netrukus persvėrė rezultatą, o nuo šio momento užvirė labai atkakli kova. Tik Vytenio Lipkevičiaus metimas paskutinę sekundę po trečio ketvirčio leido „7bet-Lietkabeliui“ turėti trapų pranašumą – 61:59.

Lygu buvo ir toliau, bet „CBet“ komandai stipriai koją kišo nepataikytos baudos. Likus 4 minutėms tvyrojo lygybė (77:77), o 17 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis eliminavo save iš žaidimo dėl pražangų.

Liko pusantros minutės, E.Šeškus vėl įmetė vieną baudą iš dviejų, o K.Kullamae dvitaškį šovė tiksliai – 87:83. Tiesa, jis pats dar prasižengė, suteikdamas viltį „CBet“, o M.Laksa smeigė tritaškį – 88:89. J.Morrisas pataikė baudų metimus, o J.Garrettas ar E.Šeškus pratęsimo nebeišplėšė.

„CBet“: Jeffery Garrettas 20, Martinas Laksa (4/7 trit.) ir Dovis Bičkauskis – po 17, Edvinas Šeškus 15 (6 rez. perd.), Goranas Huskičius 10 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Vytautas Šulskis 7.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 19, Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.) – po 13, Kristianas Kullamae (5 rez. perd.) ir Paulius Murauskas – po 12.