M. Valinsko vedamas „Nevėžis-Optibet“ šeimininkavo Pasvalyje

2022-11-26

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos ir toliau nenusipurto Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-7).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo arenoje 84:93 (19:16, 17:27, 20:28, 28:22) nusileido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (4-6).

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė dar antrajame kėlinyje, tačiau iki ilgosios pertraukos Kėdainių klubas toli nepabėgo – 43:36. Sėkmingiau pranašumą svečiai augino po ilgosios pertraukos.

Dviženkliu skirtumu atsilikusios „Pieno žvaigždės“ labai prastai užbaigė trečiąjį kėlinį – praleisti du efektingi Mariaus Valinsko dvitaškiai, o Igno Vaitkaus bandymas pasižymėti baigėsi Danieliaus Lavrinovičiaus bloku.

Klaida I. Vaitkus pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį, o Paulius Petrilevičius baudų metimais dar pagilino buvusios savo komandos duobę – 73:56. Corey Allenas įpusėjus ketvirtajam kėliniui tritaškiu sumažino deficitą iki vienženklio – 68:77. Dar labiau priartėjusius šeimininkus gesino D. Lavrinovičiaus tritaškis – 86:77. Svarbų tolimą metimą pataikė ir Bradas Davisonas, o „Nevėžiui-Optibet“ liko tik atsilaikyti lemiamose atakose.

Nuostabų mačą sužaidė M. Valinskas – 33 minutės, 29 taškai (8/12 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/7 baudų metimų), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos, nė vienos klaidos ar pražangos ir 37 naudingumo balai.

Gynėjas pagerino savo karjeros rekordus, kurie siekė 25 taškus ir 30 naudingumo balų.

Rungtynės buvo pažymėtos gausiais laiko stabdymais – abi komandos kartu išmetė net 61 baudos metimą.

„Pieno žvaigždės“ pralaimėjo jau ketvirtąjį mačą paeiliui. Įskaičiuojant ir Karaliaus Mindaugo taurės („Citadele KMT“) kovas, Pasvalio klubas fiksuoja net aštuonių pralaimėjimų seriją bei nėra laimėjęs nuo spalio 23-osios.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 22 (7/11 dvitaškių, 6 atk. kam., 4 klaidos), Rihardas Kuksikas 18 (4/7 tritaškių, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Corey Allenas 11 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 9 (2/7 tritaškių).

„Nevėžis-Optibet“: Marius Valinskas 29 (37 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 19 (4 atk. kam.), Bradas Davisonas 12 (7 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 11 (5 atk. kam., 3 blokai), Darylas Doualla 10 (5 atk. kam.), Arturas Žagaras 8 (2/8 metimų, 5 rez. perd.).