„Nevėžis-Optibet“ paliko „Labas GAS“ be pirmosios pergalės skonio

2022-12-04

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau be pergalių lieka Prienų „Labas GAS“ (0-11) ekipa.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 81:89 (20:26, 19:20, 23:23, 19:20) nusileido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (5-6).

Kėdainių klubas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Danieliaus Lavrinovičiaus tritaškio kėsinosi pabėgti dviženkliu skirtumu 14:6. Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti situaciją ir dar pirmajame kėlinyje persverti rezultatą – 17:16. Antrajame kėlinyje dar vienu spurtu šeimininkams pavyko pabėgti patikimesne persvara – 41:31.

„Labas GAS“ vėl sugebėjo atsitiesti ir po Džoko Šaličiaus dvitaškio priartėjo iki 52:54. Tiesa, netrukus serbas nesportiškai sustabdė Artūrą Žagarą, o iki trečiojo kėlinio pabaigos „Nevėžis-Optibet“ vėl pabėgo 69:62.

Skirtumui dar kartą aptirpus, Timas Lambrechtas šeimininkams padėjo dvitaškiu su pražanga, baudų metimus realizavo ir Bradas Davisonas (84:76). Šio pranašumo užteko iki rungtynių pabaigos.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo T. Lambrechtas – 26 minutės, 18 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/5 baudų metimų), 7 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas klaida, 3 pražangos ir 23 naudingumo balai.

Kol kas geriausią savo mačą sužaidė 15 taškų ir 20 naudingumo balų surinkęs Justinas Marcinkevičius.

Prienuose sezoną pradėjęs Titas Sargiūnas prieš buvusią komandą per 4 pasižymėjo tik pražanga ir neigiamu naudingumo balu.

Komandos rungtynes pasitiko ir su kitais pokyčiais – Kėdainių klubas į Lenkiją išleido Paulių Petrilevičių, o Prienų ekipa Jy’laną Washingtoną ir Isaiah Osborne’ą pakeitė Domantu Viliu, Dariumi Tarvydu bei šiame mače dar nedebiutavusiu Tauru Jogėla.

Be pergalių išliekantis Prienų klubas nepakyla iš paskutinės turnyro lentelės vietos, Kėdainių ekipa bent trumpam pašoko į septintąją.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 18 (7 atk. kam.), Justinas Marcinkevičius 15 (6 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 13, Bradas Davisonas ir Artūras Žagaras (6 atk. kam., 6 rez. perd., 1/6 tritaškių) po 12, Marius Valinskas 11 (3/8 tritaškių, Darylas Doualla 8.

„Labas GAS“: Dominykas Domarkas 16 (3/7 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Džoko Šaličius 15 (8 atk. kam.), Darius Tarvydas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Domantas Vilys (3/8 tritaškių) po 13, Justinas Jogminas 10, ... , Karolis Giedraitis 2 (0/6 tritaškių, 5 rez. perd.).