Sostinėje – uraganinė „Wolves“ pirmoji pusė ir revanšas prieš Lietuvos čempionus

2023-01-07

Šeštadienio vakarą sostinėje šeimininkavo „Wolves“ (10-5) krepšininkai.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 88:76 (24:14, 26:15, 16:24, 22:23) įtikinamai pranoko Vilniaus „Rytą“ (10-4) ir atsirevanšavo Lietuvos čempionams už nesėkmę pirmajame rate (89:91).

Susitikimas prasidėjo panašiu scenarijumi, kaip ir pirmosios tarpusavio rungtynės – iki pertraukos ant parketo visiškai dominavo svečiai, tik šįkart tai jau buvo „Wolves“ ekipa. Pusšimtį taškų per pirmąją pusę pelnę „vilkai“ pirmavo 50:29.

A post shared by Betsafe LKL (@betsafelkl)

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingiau klostėsi jau vilniečiams, kurie atsilikimą sumažino iki 13 taškų – 53:66. Lemiamame ketvirtyje svečiai atrėmė visus varžovų bandymus priartėti per pavojingą atstumą ir galiausiai šventė dešimtąją savo pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Wolves“ gretose dar vieną puikų pasirodymą surengė Jeffery Tayloras, į oponentų krepšį suvertęs 20 taškų. Su naujosios ekipos marškinėliais debiutavo ir Ericas Buckneris, jo sąskaitoje – 8 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Atskiro paminėjimo vertas Arnas Beručka. Sostinės krepšinio sistemos auklėtinis ne tik sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes (14 tšk.), bet ir patikimai tvarkėsi gynyboje su „Ryto“ lyderiu Marcusu Fosteriu.

Šeimininkų negelbėjo nuostabus Martyno Echodo žaidimas puolime – 24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai.

Abi komandos šįkart turėjo netekčių – vilniečiams nepadėjo Jarvis Williamsas ir Adas Šimonis, o alytiškiams – Ahmadas Caveris, taip pat R. Kurtinaitis nuo suolo nepakėlė ir Mindaugo Lukauskio, Marcoso Delios bei Juano Gomezo de Liano.

„Rytas“: Martynas Echodas 24, Gytis Radzevičius 14, Elvaras Fridrikssonas 12, Marcusas Fosteris 8.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 20, Eigirdas Žukauskas 16, Adas Juškevičius ir Arnas Beručka po 14, Ericas Buckneris ir Kristupas Žemaitis po 8.