Ketvirtajame kėlinyje neatsilaikęs „Nevėžis-Optibet“ krito „Wolves“ teritorijoje

2023-01-29

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko du pastaruoju metu gerėjančią formą demonstruojantys klubai.

„Wolves“ (12-5) Alytuje palaužė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-10) pasipriešinimą – 94:73 (21:20, 22:15, 21:22, 30:16).

Rungtynės prasidėjo lygiai, o besibaigiant antrajam kėliniui tarp komandų taip pat vyravo „status quo“ – 35:35. Vis dėlto prieš pat ilgąją pertrauką trumpą spurtą surengę „vilkai“ po Jeffery Tayloro metimo truktelėjo į priekį 43:35.

Komandoms grįžus iš rūbinių Adas Juškevičius skirtumą pavertė dviženkliu – 50:39. Kėdainių klubas atsisakė pasiduoti ir po Danieliaus Lavrinovičiaus dvitaškio su pražanga priartėjo 53:57. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 14:0, o Bradui Davisonui pralaužus ledus skirtumas jau buvo nepanaikinamas (63:80).

Likus žaisti pusketvirtos minutės aikštėje pasirodė ir mažiau rungtyniaujantys Juanas Gomezas de Liano, Herkus Kumpys, Tomas Pačėsas jaunesnysis bei Lorenas Stoškevičius.

Statistiškai naudingiausiu mačo žaidėju tapo Eigirdas Žukauskas – 32 minutės, 22 taškai (4/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 3 atkovoti ir 2 prarasti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 pražangos bei 24 naudingumo balai.

„Wolves“ fiksuoja jau trijų pergalių seriją, anksčiau parklupdę Vilniaus „Rytą“ ir Utenos „Uniclub Casino – Juventus“. Tuo tarpu Kėdainių klubas tik bandė pradėti savo seriją, praėjusiame ture nugalėdamas Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Gedimino Petrausko auklėtiniai suklydo net 24 kartus ir pataikė vos 27 procentus tritaškių (4/15). Varžovai bėdų ties perimetru neturėjo – 14/37, 38 procentai.

„Vilkai“ šia pergale pavijo antrąją vietą lygoje užimantį Vilniaus „Rytą“ (12-4), „Nevėžis-Optibet“ dalinasi aštuntąją vietą su Klaipėdos „Neptūnu“ (7-9).

„Wolves“: Eigirdas Žukauskas 22 (4/6 tritaškių), Jeffery Tayloras 21 (7/8 dvitaškių, 6 atk. kam., 4 klaidos, 3 per. kam.), Ahmadas Caveras 18 (3/11 tritaškių, 7 rez. perd., 5 per. kam.), Adas Juškevičius 8 (2/6 tritaškių), Kristupas Žemaitis 7 (5 rez. perd.), Marcosas Delia ir Herkus Kumpys po 6, Ericas Buckneris 4 (10 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Deshawnas Freemanas 15 (7/12 dvitaškių, 5 atk. kam.), Artūras Žagaras 14 (6 rez. perd., 3 per. kam., 5 klaidos), Danielius Lavrinovičius 10, Marius Valinskas 8 (1/8 metimų, 7 rez. perd.), Darylas Doualla 7 (5 atk. kam., 4 klaidos).