A. Caverio rezultatyvumo rekordas padėjo „Wolves“ nutraukti „Neptūno“ prakeiksmą

2023-02-15

Prieš pat kelių savaičių pertrauką „Betsafe-LKL“ pirmenybėse Alytaus „Wolves“ (14-6) krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 79:63 (21:9, 19:18, 20:17, 19:19) pranoko Klaipėdos „Neptūną“ (8-12) ir FIBA atrankos „langą“ pasitiks būdami trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Vilkams“ tai buvo pirmoji pergalė prieš uostamiesčio ekipą šiame sezone. Iki šiol vykusiose trijose šių klubų akistatose „Betsafe-LKL“ ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape triumfavo klaipėdiečiai.

Šeimininkai į priekį šovė dar mačo pradžioje, kuomet per pirmąjį kėlinį varžovams leido pelnyti vos 9 taškus. Nors Mindaugo Brazio ekipa stabilizavo situaciją, pavojingai priartėti „Neptūnui“ nepavyko – užtikrintą pranašumą išlaikę alytiškiai šventė pergalę.

Laimėjimui šįkart neprireikė atsarginių žaidėjų indėlio – vienintelis nuo suolo pakilęs žaidėjas, pelnęs taškus „Wolves“ ekipai, buvo Marcosas Delia, aikštelę palikęs su 5 taškais.

„Wolves“ į 14-ąją pergalę atvedė savo sezono rezultatyvumo rekordą pamušęs Ahmadas Caveris. Legionierius iš JAV pelnė 31 tašką ir surinko 32 naudingumo balus. Ankstesnis jo taškų rekordas – 26 taškai, kuriais gynėjas neseniai nukalė pergalę prieš Kauno „Žalgirį“.

Alytaus ekipa šįkart vertėsi be Jeffery Tayloro, Vitalijaus Kozio ir Juano Gomezo de Liano.

Klaipėdos komandoje rezultatyviausias buvo 17 taškų pelnęs Rokas Gustys.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 31, Adas Juškevičius 13, Ericas Buckneris 12, Eigirdas Žukauskas 10, Arnas Beručka 8.

„Neptūnas“: Rokas Gustys 17, Deividas Gailius 16, Oskaras Pleikys 14, Žygimantas Janavičius 8.