J. Juciko karjeros vakaras apkartino A. Žagaro sugrįžimą į Kėdainių ekipos rikiuotę
Betsafe-LKL nuotr.

2023-04-08

Šeštadienio vakarą Juliaus Juciko vedamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-20) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 98:88 (19:26, 28:15, 15:26, 36:21) po permainingos kovos pranoko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (12-14), kurio neišgelbėjo ir po traumos sugrįžęs ekipos lyderis Artūras Žagaras.

Sėkmingiau startavę svečiai jau pirmojo ketvirčio pabaigoje susikūrė dviženklę persvarą – 24:13. Visgi antrajame kėlinyje užsikūrė pasvaliečių puolimas – vien Rihardas Kuksikas realizavo keturis tritaškius, pelnė iš viso 15 taškų ir prieš pertrauką priekyje jau buvo šeimininkai – 47:41.

Po pertraukos iniciatyvą ir vėl perėmė kėdainiečiai – prieš lemiamas dešimt minučių jie pirmavo 67:62. Tačiau pasvaliečiai akimirksniu panaikino savo deficitą ir ketvirtajame kėlinyje laikėsi priekyje. Galiausiai, likus minutei, šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą ir mačo baigtis tapo aiški – 98:88.

Geriausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ sužaidė J. Jucikas. Vidurio puolėjo sąskaitoje – 20 taškų (9/11 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 4 blokai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai.

Nuostabiai krepšį atakavo R. Kuksikas, prieš savo buvusią komandą surengęs rezultatyviausią karjeros Lietuvoje pasirodymą – 25 taškai (6/8 trit.).

Svečius į priekį tempė aukštaūgiai – Timas Lambrechtas ir Deshawnas Freemanas, pelnę atitinkamai 22 ir 21 tašką.

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos ant parketo sugrįžęs A. Žagaras aikštėje praleido 17,5 minučių. Per šį laiką latvis pelnė 9 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečiai šiame mače vertėsi be Martyno Pacevičiaus.

„Pieno žvaigždės“: Rihardas Kuksikas 25, Julius Jucikas 20, Johnas Gillonas 18, Jaredas Cunninghamas 17, Evaldas Šaulys 7.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 22, Deshawnas Freemanas 21, Bradley Davisonas 10, Artūras Žagaras 9, Marius Valinskas ir Aaronas Cookas po 8, Danielius Lavrinovičius 7.