Utenos ekipos direktoriaus poste E. Skersį keičia G. Matulis
utenosjuventus.lt nuotr.

Utenos ekipos direktoriaus poste E. Skersį keičia G. Matulis

Autorius: utenosjuventus.lt
2023-04-13

Utenos „Juventus“ klubo administracijoje permainos – nuo 2014-ųjų metų direktoriaus pareigas ėjusį Eimantą Skersį keičia naujasis vadovas Gintautas Matulis. 

E. Skersis sprendimą trauktis iš pareigų priėmė po to, kai buvo išrinktas į Utenos rajono savivaldybės tarybą. Klubo dalininkai tenkino E. Skersio prašymą trauktis iš pareigų bei į jas paskyrė ilgametį komandos žaidėją G. Matulį.

„Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubo dalininkų susirinkime buvo pritarta mano prašymui pasitraukti iš direktoriaus pareigų, kurias ėjau nuo 2014 metų. Tokį sprendimą priėmiau dėl to, kad klubo direktoriaus pareigos yra nesuderinamos su Utenos rajono savivaldybės tarybos nario pareigomis, kurias, dėka rinkėjų pasitikėjimo, pradėsiu eiti nuo penktadienio. 

Nuo šiol vienbalsiu dalininkų sprendimu direktoriaus pareigas eis Gintautas Matulis. Neabejoju jo galimybėmis, kompetencija ir sugebėjimais vadovauti. Manau, kad atiduodu klubo vairą į geriausias įmanomas rankas. Nors ir traukiuosi iš oficialių pareigų, nuo klubo veiklos nenutolsiu. Būdamas šalia, naujam vadovui padėsiu, kiek tik galėsiu.

Pasibaigus sezonui, dalininkai, valdyba ir rėmėjai priims sprendimus dėl tolimesnės klubo ateities, tad, galbūt, prie klubo veiklos vėl prisidėsiu savo darbais. Ačiū visiems už palaikymą, supratingumą ir pasitikėjimą bei linkiu komandai kuo sėkmingiau baigti šį sezoną“, – po permainų klube kalbėjo dabar jau buvęs Utenos klubo direktorius Eimantas Skersis. 

Nuo šiol Utenos klubo direktoriaus pareigas eis 36-erių G. Matulis, kuris šiame sezone naujas pareigas derins su krepšininko karjera. 

„Labai vertinu klubo dalininkų pasitikėjimą ir tai, kad jie mato mane direktoriaus pozicijoje. Esu labai laimingas, bet tuo pačiu suprantu, kad laukia daug atsakomybių. Esu tam pasiruošęs. Žinau, kad krepšininko karjera yra baigtinis dalykas, tad po truputi stengiuosi žengti į vadybą.

Eimantas Skersis po rinkimų nusprendė eiti į savivaldybės tarybą ir patikėjo manimi, kad galiu užimti jo poziciją. Žinau kokį didelį darbą jis padarė, kad gyvuotų šis klubas. Perimdamas visas žinias stengsiuosi, kad šis klubas ir toliau sėkmingai augtų. 

Po pokalbio su komandos vyr. treneriu bei kapitonu nusprendžiau, kad šį sezoną pabaigsiu kaip žaidėjas. Esu reikalingas komandai kaip krepšininkas, bet tuo pačiu perimsiu informaciją, dokumentus bei kitus darbus iš Eimanto. Taip pat klube dirba ir Žydrūnas Urbonas, kuris, tikiu, kad padės susitvarkyti su esama situacija. 

Vasara jau versime naują lapą ir kibsime į rimtus darbus. Pokalbiai su rėmėjais, treneriais, žaidėjais. Laukia tikrai įdomi vasara“, – apie naujus iššūkius kalbėjo G. Matulis.  

Šiuo metu Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda „Betsafe-LKL“ čempionate su 16 pergalių ir 10 pralaimėjimų rikiuojasi 4-5 turnyrinės lentelės vietoje.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris