„Pieno žvaigždės“ įveikė savo padėtį gerokai susikomplikavusius prieniškius
Betsafe-LKL nuotr.

2023-04-17

„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės apačios komandų akistatoje svarbią pergalę šventė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7-20).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai išvykoje 91:85 (28:27, 22:13, 16:18, 25:27) parklupdė Prienų „Labas GAS“ (4-23) krepšininkus, kuriems pralaimėjimas reiškia ir gerokai sumažėjusius šansus išlipti iš lentelės dugno.

Likus sužaisti šešerias rungtynes reguliariajame sezone, prieniškiai nuo vienuoliktoje vietoje žengiančių „Gargždų“ (6-21) atsilieka jau dviem laimėjimais. Negana to, Prienų ekipa neturi tarpusavio pranašumo nei prieš gargždiškius, nei prieš pasvaliečius, todėl norėdami aplenkti bent vieną iš šių ekipų, turės surinkti bent viena pergale daugiau.

Tuo tarpu dešimti besirikiuojantys Pasvalio krepšininkai šią poziciją saugo nuo čempionato debiutantų. Svarbus mačas šiose lenktynėse laukia balandžio 27 dieną, kuomet „Pieno žvaigždės“ ir „Garžgdai“ stos į kovą Pasvalyje.

Dar pirmojo ketvirčio pradžioje šeimininkai susikūrė dviženklę persvarą (17:5), tačiau pasvaliečiai greitai panaikino savo atsilikimą ir pasibaigus kėliniui pirmavo jau jie – 28:27. Paskutines dvi antrojo kėlinio minutes „Pieno žvaigždės“ baigė atkarpa 11:0 ir į ilgąją pertrauką nusinešė dviženklį pranašumą – 50:40.

Po pertraukos vaizdas aikštėje ilgą laiką nesikeitė. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, prieniškiai priartėjo per 4 taškus (79:83). Visgi tada net aštuonis baudos metimus realizavęs Ignas Vaitkus išlaikė savo ekipai atotrūkį, kurio užteko pergalei pasiekti.

Nugalėtojų ekipoje 18 taškų pelnė Johnas Gillonas. 15 taškų pelnė ir 8 kamuolius atkovojo Julius Jucikas.

Šeimininkams 23 taškus pelnė Darius Tarvydas, 15 pridėjo Tauras Jogėla, 12 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus surinko Jordanas Williamsas.

„Labas GAS“: Darius Tarvydas 23, Tauras Jogėla 15, Jordanas Williamsas ir Kyanas Andersonas po 12, Justinas Jogminas 9, Dominykas Domarkas 8.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 18, Jaredas Cunninghamas 17, Julius Jucikas 15, Corey Allenas-Williamsas 13, Ignas Vaitkus 10, Evaldas Šaulys 9.